Nuk, Genius, smoczek uspokajający, niebieski, 0-2 m, 2 szt.

Indeks: 6492889

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Smoczek uspokajający jeszcze delikatniejszy dla zębów dzięki ulepszonemu anatomicznemu kształtowi - mniejszy nacisk na szczękę i zęby wyjątkowo miękka od góry i spłaszczona gumka wyjątkowo cienka i wąska szyjka optymalnie dostosowuje się do podniebienia i zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka, nie zawiera BPA*

Wybierając jak najlepszy smoczek uspokajający dla swojego dziecka, wielu rodziców decyduje się na smoczek Nuk Genius. Zaspokaja on naturalną potrzebę ssania dziecka i tym samym je uspokaja. Gdy dziecko aktywnie ssie smoczek, ćwiczy w ten sposób mięśnie twarzy i jamy ustnej, co wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej. Kształt smoczków uspokajających Nuk został opracowany wraz z ekspertami i cały czas jest udoskonalany. Ulepszony kształt nowych smoczków Nuk Genius jest jeszcze delikatniejszy dla zębów. Optymalne dostosowanie Gumka smoczka Genius jest teraz wyjątkowo miękka od góry, dzięki czemu jeszcze lepiej dostosowuje się ona do podniebienia dziecka. Więcej miejsca. Spłaszczona gumka zapewnia więcej miejsca dla naturalnych ruchów ssących języka. Powierzchnia smoczka od dołu jest jeszcze gładsza, co sprawia, że dziecko ma bardziej naturalne odczucie w czasie ssania. Mniejszy nacisk na szczękę i zęby Szyjka smoczka jest teraz jeszcze węższa i cieńsza, aby zmniejszyć nacisk na szczękę i zęby.

Gumka smoczka wykonana jest z lateksu. To naturalne tworzywo jest ciepłe, miękkie i podobne do piersi matki. Lateks jest bardzo elastyczny i niezwykle wytrzymały. Nie elektryzuje się ani nie przyciąga kurzu. Można go również utylizować w sposób przyjazny dla środowiska.

Wielofunkcyjne opakowanie – rozwiązanie przyjazne dla środowiska Zamiast wyrzucać opakowanie po smoczkach, teraz można je wykorzystać również do innych celów. Może ono służyć jako pudełko do przechowywania smoczków, aby się nie zgubiły lub zabrudziły, np. w czasie spaceru. Pudełka również po nalaniu wody można używać do higienicznego czyszczenia w kuchence mikrofalowej.

SKU 

6492889

Producent

Nuk

Przedział wiekowy

0-3 miesiące

Płeć

Chłopiec

Marka

Nuk

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu