Noc na ulicy Czereśniowej

Indeks: 5822817

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo. Nocna wyszukiwanka z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

Zapada noc. Ludzie i zwierzęta układają się do snu. Ale nie wszyscy spędzą tę noc w ciepłym łóżku. Niektórzy wybrali się na nocne czytanie do biblioteki. Albo na festyn w parku, by podziwiać fajerwerki. Inni wolą spacer przy świetle księżyca. A są i tacy, którzy ruszają w pościg za włamywaczem. Zobacz, jak wiele się dzieje na ulicy Czereśniowej w ciepłą letnią noc.

Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Noc na ulicy Czereśniowej” razem z „Wiosną...”, „Latem...”, „Jesienią...” i „Zimą” tworzy serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach, w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
MM
Recenzja dodana 29.10.2021
Fantastyczna seria. Rozwija kreatywność i spostrzegawczość rodziców i dzieci. Mamy wszystkie części i szkoda, że nie ma więcej
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Magda
Recenzja dodana 03.06.2020
Książka jest świetna. Mamy całą serię tych książeczek tzn wszystkie pory roku. Dzieci je uwielbiają (18 mcy i 9-latek). Szczerze polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Karolina
Recenzja dodana 12.01.2019
Polecamy wszystkie książeczki z serii "Na ulicy Czereśniowej", NOC też jest ciekawa, ale rozpoczęcie przygody z "Czereśniową" sugeruję od którejś pory roku (za dnia ;))
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5