N&D Vet Life, Ultrahypo, karma dla psów dorosłych z alergiami, 12 kg

Opis produktu

Farmina Vet Life UltraHypo to weterynaryjna karma dla psów stworzona we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Jest to pełnoporcjowy produkt o specjalnym zastosowaniu w przypadku:

  • alergii pokarmowej,
  • nawracających biegunek,
  • idiopatycznego zapalenia skóry.

Karma dla psów Farmina Vet Life UltraHypo zmniejsza nietolerancje pokarmowe oraz wspiera leczenie psów cierpiących na atopie i alergie pokarmowe. Jest wskazana jako podstawa diety eliminacyjnej u czworonogów i stosowana jako pomoc diagnostyczna. Jedynym źródłem białka w jej składzie jest hydrolizowane białko rybie o niskiej masie molekularnej (6000 daltonów).

Pozostałe składniki, takie jak rafinowana skrobia ryżowa (jedyne źródło węglowodanów) i olej rybny znajdują zastosowanie w procesie eliminowania czynników, które często odpowiadają za reakcje alergiczne u psów. Olej rybny uzyskiwany jest z ryb łowionych w Skandynawii, zawiera cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 (EPA i DHA), które mają właściwości przeciwzapalne i przeciw starzeniu.

W jedzeniu Vet Life UltraHypo zawarto także składniki takie jak olej rybny, chlorek potasu, węglan wapnia, fosforan wapnia i chlorek sodu, a także ważne witaminy i kwas foliowy.

Karma jest w pełni naturalną karmą weterynaryjną zawierającą tylko naturalne przeciwutleniacze (ekstrakty bogate w tokoferole). Pakowana jest w atmosferze ochronnej, aby zapobiegać utlenianiu się tłuszczy i zachować świeżość produktu.

Skład: skrobia ryżowa, hydrolizowane białko ryb, olej rybny, chlorek potasu, węglan wapnia, fosforan wapnia, chlorek sodu. Źródło białka: hydrolizowane białko ryb. Źródło węglowodanów: skrobia ryżowa.

Dodatki na 1 kg:

Mieszanki pierwiastków śladowych: chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny (E6) 970 mg; chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny (E5) 400 mg; chelat żelaza wodzianu glicyny (E1) 185 mg; chelat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny (E4) 68 mg; selenometionina 68 mg; bezwodny jodan wapnia (E2) 2,4 mg.

Dodatki technologiczne: celuloza mikrokrystaliczna.

Przeciwutleniacze: bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia 10 mg.

Analiza:

  • Białko 18,0%
  • Tłuszcz 15,0%
  • Włókno surowe 1,2%
  • Popiół surowy 5,3%

Nr produktu: 6468027

Materiał i pielęgnacja

{DELETE}

Specyfikacja

Producent

Farmina

Marka

N&D Vet Life

Gramatura (g)

12000.0

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu