Mudpuppy, Spotkanie przy Herbatce, zestaw kreatywny, naklejki, malowanki, łamigłówki, 5 kredek

Indeks: 6285995

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Zestaw kreatywny w walizce Spotkanie przy herbatce amerykańskiej marki MUDPUPPY to wiele godzin wspaniałej, angażującej artystycznie zabawy.

Zestaw zawiera:

  • ponad 20 naklejek ze zwierzątkami i wszystkim, co niezbędne do zorganizowania przyjęcia w lesie: od zastawy po smakołyki
  • 3 pocztówki o tej samej tematyce do samodzielnego pokolorowania
  • szkicownik
  • teczkę z łamigłówkami
  • duży (30 x 40 cm) plakat do pokolorowania, przedstawiający leśnych przyjaciół podczas przyjęcia
  • 5 różnokolorowych kredek świecowych

Dla dzieci: wiek: 4+
Liczba elementów: ponad 30

Autorką projektu jest Jannie Ho – amerykańska ilustratorka, znana także jako Chicken Girl.

Całość zapakowana jest w poręczną, łatwą do przewożenia, estetyczną kartonową walizeczkę w kolorze różowym z niebieską rączką ze sznurka. To wspaniała zabawka dla małego artysty. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawy artystyczne nie tylko rozbudzają dziecięcą kreatywność, kształtują również koordynację oko-ręka, poprawiają sprawność manualną i umiejętność koncentracji. MUDPUPPY oferuje małym twórcom produkty niebanalne, inspirujące i dające szerokie możliwości zastosowań.

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.
Projekty MUDPUPPY inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu