Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

więcej

Temat puzzli

Dostępność

Rodzaj kredek

Malowanie i rysowanie

Znaleziono: 1203 produkty

Malowanie i rysowanie

 

W tej kategorii znajdziesz najróżniejsze zestawy do rysowania dla dzieci. Czekają na Ciebie rysowanki, malowanki, szkicowniki, a także artykuły codziennego użytku, które maluch może ozdobić według własnego uznania. Zestaw do malowania dla dzieci nie musi bowiem oznaczać białych kartek do uzupełnienia barwami – na smyk.com dostępne są też maskotki, piórniki, skarbonki czy poduszki do malowania. Pozwól smykowi na uwolnienie jego całej wyobraźni i sprezentuj mu zestaw do kolorowania, dzięki któremu stworzy własny unikalny gadżet.

 

Szkrab nie musi zajmować się malowaniem tylko podczas lekcji plastyki w szkole. Jeżeli Twój mały artysta kocha kolorować także w domu, na tej stronie mnóstwo kolorowanek, które zapewnią mu godziny zabawy. Wiele z tych zestawów kreatywnych mogą także wspomóc w rozwoju jego umiejętności artystycznych oraz pogłębić lub zacząć plastyczne hobby. Dzięki różnym wycinankom, szablonom do odrysowywania lub farbom witrażowym szkrab ma okazję przećwiczyć swoje zdolności manualne i nauczyć się nowych sztuk plastycznych.

 

Każdy zestaw do rysowania dla dzieci, który jest dostępny na smyk.com, jest jedyny w swoim rodzaju, dzięki czemu wszyscy młodzi rysownicy znajdą tu coś dla siebie. Oferujemy tablice interaktywne i zestawy do malowania wodą dla najmłodszych, nawet rocznych, szkrabów, kolorowanki z naklejkami czy zestawy DIY, a także profesjonalne szkicowniki oraz kanwy malarskie dla nastolatków. Zestaw do rysowania dla dzieci musi też oznaczać kredek oraz pędzli – znajdziesz u nas nawet bezpieczne farby na bazie wody, którymi maluchy mogą malować za pomocą palców. Sprawdź, jakie jeszcze produkty czekają na Ciebie w tej kategorii, i wybierz wymarzony zestaw do rysowania i malowania dla swoich dzieci!