Mudpuppy, drewniane magnesy, na farmie, 40 elementów

Indeks: 5779443

Napisz recenzję i oceń
Cena: 63,49 zł77,00 zł
Oszczędzasz: 13,51 zł (18%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Zestaw drewnianych magnesów Na farmie amerykańskiej marki Mudpuppy to godziny wspaniałej zabawy w poznawanie zwierząt hodowlanych i życia na wsi oraz ozdabianie wybranych magnetycznych lub metalowych powierzchni.

Zestaw zawiera 40 kolorowych magnesów z drewna, które przedstawiają m. in. farmera, traktor, siano cy koguta.

Projekt stworzyła grupa grafików, znana jako Barn Eyes.

Zestaw zapakowany jest w pudełko, które przypomina kształtem karton mleka. Jest ono zapinane na zatrzask, oryginalne i estetycznie wykonane. Idealnie nadaje się na prezent.

Zabawki magnetyczne to interesujący pomysł na pobudzanie dziecięcej wyobraźni i rozwój jego sprawności manualnej. Mudpuppy dba o to, by wielkość magnesów była odpowiednia dla wieku dziecka, a zestawy – kompaktowe, o ciekawej tematyce i szerokich możliwościach zastosowań.

Amerykańska marka zabawek edukacyjnych Mudpuppy powstała w 1992 roku. Dziś jest znana na całym świecie i cieszy się powszechnym zaufaniem rodziców.

Skupia się na tworzeniu produktów, zachęcających dzieci do twórczej aktywności, a przy tym wspierających ich rozwój i stymulujących wyobraźnię. Oferta marki to głównie puzzle, gry, układanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.

Projekty Mudpuppy inspirowane są sztuką, m. in. ilustracją dla dzieci. Marka stale współpracuje ze współczesnymi artystami, a jej produkty są wciąż nagradzane za kreatywność, użyteczność i innowacyjność.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu