Minecraft. Kolekcja podręczników gracza

Indeks: 6150711

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

„Minecraft. Kolekcja podręczników gracza” to zestaw czterech książek, zawierających szczegółowe rady i wskazówki specjalistów z Mojanga pomocne dla każdego, kto gra w Minecrafta. W eleganckiej oprawie Kolekcji znajdują się: „Podręcznik podboju Minecrafta”, z którego można się dowiedzieć: jak znajdować surowce, jak wytwarzać ekwipunek i jak bronić się przed wrogimi mobami. Dzięki zawartym w tej książce wskazówkom gracz będzie mógł przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach!

„Podręcznik kreatywnego budowania”, który dostarczy całej wiedzy niezbędnej do wznoszenia budowli, o jakich nigdy wcześniej żadnemu graczowi się nie śniło! „Podręcznik użytkowania czerwonego kamienia”, który pomoże odkryć różnorodne możliwości wykorzystania podzespołów czerwonego kamienia i dowiedzieć się, jak zestawiać obwody, by tworzyć niesamowite konstrukcje!

Podręcznik podboju Netheru i Kresu, z którego gracz dowie się: jak poruszać się w obcym środowisku, jak walczyć z miejscowymi mobami oraz jak odnajdować rzadkie bloki i przedmioty.  

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.8
Ocena ogólna
4.8
Jakość
4.5
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Danuta
Recenzja dodana 22.08.2020
Super kolekcja dla malego fana Minecraft. Cena w promocji ok. Polecam :)
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Justyna
Recenzja dodana 17.12.2018
Fajny komplet książek, za dobrą cenę. Super prezentuje się na półce. Jako prezent, jak najbardziej. Dla kogoś, kto stawia pierwsze kroki w Minecrafcie jest super.
Czy opinia była pomocna:Tak (5)Nie (3)
Jakość
4
Cena
5