Melissa & Doug, Zoo Friends Hand Puppets

Indeks: 6341873

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Melissa & Doug, Zoo Friends Hand Puppets

Cztery pluszowe maskotki nakładane na rączki gwarantują możliwość wspaniałej zabawy dla całej rodziny i fantastycznie rozwiają wyobraźnię dziecka. Maluch sam będzie układał scenariusze, w którym zagrają zwierzęta z Zoo - żyrafa, małpka, słoń, tygrys zainspirują wiele niezliczonych historii.

Zabawa pacynkami świetnie rozwija zdolności motoryczne, koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętności komunikacyjne oraz pewność siebie. Zestaw pacynek daje także wiele możliwości do nauki poprzez zabawę: poznajcie wspólnie każdą postać, rozmawiajcie o tym, jak mogą się nazywać, gdzie mogą mieszkać, opisujcie kolory i wzory dotyczące danej maskotki. Fantastyczna zabawa dla dużych i małych.

Wymiary opakowania: 35,5 x 21,5 x 7,5 cm

Melissa & Doug to firma, która zaczęła projektowanie zabawek w piwnicy ponad 20 lat temu! W tym momencie oferuje ponad 2000 produktów dla dzieci w każdym wieku. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany. Zabawki Melissa & Doug są niezwykle lubiane przez dzieci, ale również cenione przez ich rodziców. Charakteryzują się niesamowitym wzornictwem, doskonałą jakością oraz ogromną wartością edukacyjną. Każdy produkt jest starannie wykończony i zapakowany.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu