Mattel, Uciekające świnki, gra planszowa

Indeks: 4873028

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Pomóż głodnym świnkom przedostać się do ogrodu. Ale uważaj! Gdzieś w zaroślach czai się wilk gotowy do ataku za pomocą wielkich bel siana. Kto pierwszy przeprowadzi swoje 3 świnki na drugą stronę, wygrywa!

"Uciekające świnki" to zabawna gra, w której dzieci muszą tak zaplanować ruchy swoich 3 pionków - świnek, aby jak najszybciej przedostać się na drugą stronę planszy. Po drodze muszą uważać na wilka, który strzela wielkimi belkami siana. Jeśli trafi w pionek, musi on wrócić na START. Mogą też wykorzystać pionki swoich przeciwników i na grzbiecie innej świnki bezpiecznie przejść planszę.

Gra zawiera:

  • planszę
  • 12 małych świnek w 4 kolorach
  • traktor - wyrzutnię z wilkiem
  • 3 bele siana
  • kostkę

Liczba graczy: 2-4.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
6
3
2
1

Średnia ocena

4.1
Ocena ogólna
4.1
Jakość
4.0
Cena
4.2

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Agnieszka
Recenzja dodana 02.10.2017
Jeszcze nie graliśmy ale brak jest instrukcji w języku polskim.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
5
ewa kizym
Recenzja dodana 08.10.2015
swietna gra , coreczki lubia w nia grac, mlodsza coreczka zachwycona .
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Piotr Brzeziak
Recenzja dodana 21.01.2014
Gra ma jedną zasadniczą wadę - brak załączonych do opakowania zatyczek do uszu dla dorosłych:) A to dlatego że salwy śmiechu przy tej zabawie są w przypadku najmłodszych gwarantowane.Wyrzutnia z wilkiem za każdym razem znakomicie ożywia tę zabawę sprawiając, że monotonia zupełnie nie grozi naszym pociechom.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Norbert Paczyński
Recenzja dodana 03.03.2014
Gra jest ciekawa, pełna atrakcyjnych dla dzieci gadżetów (figurek). Krótkie partie sprawiają, że dzieciaków gra się nie nudzi - nigdy nie odchodzą od stołu, zanim nie skończą grać (a przy grach, gdzie rozgrywka trwała długo, takie sytuacje się zdarzały...). Polecam, wybieraliśmy z kilku gier i chyba dokonaliśmy najlepszego wyboru.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Bożenka
Recenzja dodana 12.01.2013
Gra jest fantastyczna. Świetnie wykonana - dzieciakom szczególnie podobają się świnki, a mi wyrzutnia z wilkiem! Zasady są łatwe, ale jednocześnie gra jest bardzo emocjonująca i wciągająca. Pobudza dziecięcą wyobraźnię - dzieciaki bardzo angażują się w każdą pojedynczą rozgrywkę. To po prostu dobra zabawa!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
artur chimicz
Recenzja dodana 27.05.2015
gra jak gra-szału nie ma, nawet dla 4-latka po kilku minutach się znudziła, bo niewiele w niej się dzieje, mimo tak pięknego jej opisu, grając ma się wrażenie ciągłego stania w miejscu, bo ciągle trzeba się cofać do początku
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4