Listonosz Pat. Futbolowy szał. DVD

Indeks: 2797224

Napisz recenzję i oceń
Cena: 16,99 zł19,90 zł
Oszczędzasz: 2,91 zł (15%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Listonosz Pat powraca do naszych domów. Tym razem z nowymi wesołymi przygodami w towarzystwie nowych sympatycznych przyjaciół. Płyta zawiera epizody:

Listonosz Pat i futbolowy szał
Julian i Pat grają mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice w Greendale. Julian martwi się, że Pat nie będzie grał za dobrze ponieważ minęły lata odkąd Pat grał po raz ostatni.

Listonosz Pat i uciekający latawiec
W bardzo wietrzny dzień w Greendale Ajay zorganizował wyjątkowy Festiwal Uciekającego Latawca. Nagły poryw wiatru wznosi latawiec z Jess do góry. Pat i Ted rzucają się w pogoń.

Listonosz Pat i głodna koza
Pat dostarcza pocztę Dorocie i Alfowi Thomson, podczas gdy ich nieposłuszna koza zjada etykiety z jego paczek i ucieka. Pat i Alf rzucają się w pogoń, a w międzyczasie głodna koza powoduje szkody w całym miasteczku.

Listonosz Pat i maszyna do lodów
Ted wynalazł szczególną maszynę do lodów. Obiecał wszystkim dzieciom lody na popołudniowy piknik, ale pojawiają się problemy. Listonosz Pat i wielki wyścig
Mieszkańcy miasteczka decydują się na przeprowadzenie wyścigu, aby wyłonić najlepszy pojazd. Każdy przyprowadza swój, ale kto wygra?

Listonosz Pat i kiermasz rzeczy używanych
To Narodowy Tydzień Recyklingu i w miasteczku prowadzony jest kiermasz rzeczy używanych. Każdy szybko zdaje sobie sprawę, że chociaż coś może być bezwartościowe dla jednej osoby, ma ono wielką wartość dla kogoś innego.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: