Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Autor

Marka

Wiek

Cena

pokaż

Dostępność

Filmy animowane

Znaleziono: 1 produkt

Tak jak dorośli, tak i dzieci mają nie tylko swoje ulubione książki, ale i opowieści do oglądania na ekranie. Czasem to jeden z najlepszych sposobów na relaks lub poprawę nastroju, np. podczas choroby, kiedy trzeba leżeć w łóżku, bo brak sił nie pozwala na zabawę. W tej kategorii znajdziecie bajki dla dzieci na DVD, które mogą okazać się świetną rozrywką zarówno w dobrych i gorszych chwilach.

 

Bajki dla dzieci na DVD – co wybrać?

 

Jakie kryteria wziąć pod uwagę wybierając bajki na DVD? Prawdopodobnie wystarczą trzy: wiek malucha, jego zainteresowania oraz nasza własna rodzicielska intuicja. Za każdym razem są to kwestie indywidualne, stąd na smyk.com tak bogaty wybór bajek na DVD. Znajdziecie tu zarówno klasyki, jak i najnowsze produkcje.

 

Które z nich szczególnie polecamy? Najmłodszym widzom może spodobać się bajka na DVD z przygodami króliczka Binga lub sympatycznego Tupcia Chrupcia. Zdecydowanie warto wypróbować też propozycje wytwórni Disneya. Studio Myszki Mickey ma na koncie mnóstwo ciekawych animacji, które zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Smyk na pewno znajdzie wśród nich coś, co go zainteresuje.

 

Bajki dla dzieci i młodzieży – ulubione od pokoleń

 

W naszej ofercie nie brakuje również animowanych filmów popularnonaukowych. To przede wszystkim kultowa seria „Było sobie życie” oraz „Była sobie ziemia” i „Byli sobie podróżnicy”. Z każdego z tych filmów pociecha może wynieść mnóstwo praktycznej wiedzy.

 

Nastolatki mogą również oglądać fabularne animacje. Wiele z nich to ponadczasowe produkcje odpowiednie dla widza w każdym wieku.