Listerine, Total Care 6w1, płyn do płukania jamy ustnej, 1000 ml

Indeks: 6922722

Napisz recenzję i oceń
Cena: 24,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

Najbardziej zaawansowany i kompletny produkt z całej linii płynów Listerine to 6 korzyści w 1:

 1. Redukuje płytkę nazębną - penetruje do biofilmu płytki nazębnej - do 56% większa skuteczność w walce z płytką nazębną w porównaniu z samym szczotkowaniem.
 2. Utrzymuje zdrowe dziąsła - usuwa bakterie odpowiedzialne za choroby dziąseł. Usuwa bakterie tuż linii dziąseł i w szczelinie dziąsłowej.
 3. Wzmacnia zęby w walce z próchnicą - płyn zawiera fluorek sodu uczestniczący w procesie reminalizacji szkliwa, redukuje ubytki tkanki zęba do 40% niż samo szczotkowanie i może redukować próchnicę korzenia do 71% skuteczniej niż samo szczotkowanie.
 4. Zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego co pomaga w utrzymaniu naturalnej bieli zębów - klinicznie potwierdzona kontrola kamienia nazębnego. Jony cynku wypierają jony tworzącego się kamienia nazębnego opóźniając proces krystalizacji.
 5. Usuwa do 99,9% bakterii jamy ustnej w testach laboratoryjnych - usuwa bakterie Gram dodatnich i Gram ujemnich, bakterii oportunistycznych i drożdży w testach in vitro w ciągu 30 sekundowej ekspozycji.
 6. Zapewnia świeżość oddechu do 24 godzin - Listerine jest wysoce skuteczna w hamowaniu wszystkich czynników powodujących powstawanie przykrego, nieświeżego oddechu z ust. Udowodniono klinicznie, że stosowany dwa razy dziennie zapewnia 24 godzinną ochronę przed nieświeżym oddechem.

Listerine Total Care:

 • technologia oparta na unikalnej kompozycji olejków eterycznych.
 • narusza ściany komórkowe bakterii i hamuje aktywność enzymów
 • utrudnia przyleganie bakterii do powierzchni zębów
 • wydłuża czas regeneracji bakterii
 • ekstrahuje (oddziela) endotoksyny bakteryjne w miejscu działania

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu