LEGO BOOST, zestaw kreatywny, 17101

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
6
4
3
3
1
2
1

Średnia ocena

4.5
Ocena ogólna
4.6
Jakość
4.7
Cena
4.2

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ojciec Wirgiliusz
Recenzja dodana 15.10.2021
Wspaniały zestaw na rozpoczecie zabaw z robotyka, podoba sie bardzo córce ktora sama zgłebia jego tajniki i zbudowala juz wszystkie modele i kombinuje teraz swoje. Wszystko fajnie dziala, ale lepiej miec tablet, bo na malym telefonie troche slabo sie pracuej z instrukcja czy z programowaniem. Szkoda ze LEGO nie wypuscilo jakis zestawow rozszerzajacych, ale i taj jest super.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Krzysztof
Recenzja dodana 15.09.2021
Super zestaw, można powiedzieć, że to przystępniejsza dla młodszych wersja LEGO Mindstorms. Na start do wyboru są instrukcje 5 modeli, każdy wymaga ok. 1-1,5 godziny na zbudowanie z klocków systemowych i Technic (pół na pół). Potem dochodzi programowanie, testowanie kolejnych funkcji, projektowanie z głowy, łatwo rozszerzyć go też o dodatkowe elementy z własnej kolekcji (choć sam Boost ma dość nietypową kolorystykę elementów). Ogółem jak już się złapie bakcyla zestaw może zapewnić wiele dni zabawy.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Agnieszka
Recenzja dodana 13.08.2021
Ale te klocki są świetne! Dzieci zachwycone, zbudowały już wszystkie modele z instrukcji. Teraz kombinują, żeby coś samemu wymyśleć i zbudować :) Jestem bardzo zadowolona z zakupu.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Rafał
Recenzja dodana 05.08.2021
Kapitalny zestaw dla dzieci...i nie tylko :) Bardzo dobry wstęp do nauki programowania. Wszystkie modele alternatywne są super, ale najbardziej podoba nam się kotek!
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Wiki
Recenzja dodana 18.01.2021
Klocki cudowne, super zabawa na wiele godzin. Niestety nie radze kupować bez sprawdzenia wcześniej czy działa na Waszych sprzętach. Inaczej czeka Was jeszcze koszt około 1000 zł na tablet polecany przez stronę lego do obsługi
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (0)
Jakość
5
Cena
1
Bartek
Recenzja dodana 16.06.2020
Zawsze lubiliśmy tą firmę za jakość, innowacje, pomysły, wykonanie itd. Lego BOOST niestety zmieniło tą opinię. Firma czegoś nie dopracowała. Boost zadziałał po kilkukrotnym resetowaniu z telefonem HuaWei P30, później działał z tabletem HuaWei (chociaż nie dało się przenieść postępu). Po kilku tygodniach przestał działać z tabletem, błędy połączenia i bluetooth. Zależy, jakie macie urządzenie i czy polubi się z Lego Boost, loteria!
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (3)
Jakość
2
Cena
3
Agata
Recenzja dodana 30.10.2018
Polecam! Obdarowany chłopiec zachwycony, nie mniej niż tatuś :) Zestaw daje dużo możliwości zabawy, dziecko znika w tematach konstruowania na kilka godzin.
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
ewa
Recenzja dodana 26.10.2018
Rewelacyjny zestaw nie tylko dla dziecka :) Bardzo fajny wstęp do programowania/robotyki, dla syna to swietna okazja do poznania podstaw konstruowania. Mam nadzieje że rosnie mały konstruktor :) bo jest zachwycony prezentem!
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Michał
Recenzja dodana 25.10.2018
Świetny zestaw LEGO - wprowadzenie do programowania obiektowego dla dzieci, które są jeszcze za małe na Lego Mindstorms. Zalety: dużo klocków, fajne pomysły na budowle, łatwość obsługi. Wady: jak to Lego - cena, brak rozszerzeń - dodatkowych zestawów (ale podobno niedługo mają być!!!) Aplikacja wymaga jeszcze dopracowania, ale mój 8-letni syn bez problemu rozpracował na czym to wszystko polega. Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (1)
Jakość
5
Cena
4
Krystyna
Recenzja dodana 25.10.2018
Kupiłam chrześniakowi na komunię. Zachwyt dziecka, wdzięczność matki, bo syn zajęty przez kilka godzin. To jeden z nielicznych zestawów, do których wraca i jego części nie walają się po pokoju. ;)
Czy opinia była pomocna:Tak (3)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5