Lansinoh, Woreczki na pokarm, 50 szt.

Indeks: 5844310

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Sterylne woreczki do przechowywania pokarmu Lansinoh wykonane z polietylenu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Wyjątkowy proces produkcyjny umożliwia wyrób doskonałych woreczków bez substancji klejących, tak, więc wolny od składników, które mogłyby być szkodliwe dla dziecka poprzez przeniknięcie do znajdującego się w woreczku pokarmu. Woreczki znajdują się w podajniku, co ułatwia dostęp i przechowywanie. Posiadają etykietę umieszczoną z dala od obszaru napełniania, aby zapobiec ewentualnemu uszkodzeniu woreczka i zanieczyszczeniu pokarmu oraz podwójne zamknięcie. Woreczki umożliwiają zrobienie notatki (dotyczącej np. daty odciągnięcia pokarmu) nawet, gdy są pełne.

SKU 

5844310

Producent

Lansinoh

Marka

Lansinoh

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
5
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Maja
Recenzja dodana 18.07.2019
Lansinoh nawet woreczki robi praktyczne :) szczerze mówiąc jest to moja ulubiona firma. Woreczki dołączone były do laktatora tej firmy, wiec je używalam jako pierwsze. Swobodnie można je otworzyć i zamknąć, teraz używam woreczków babyono i jestem skłonna sięgnąć jeszcze raz po lansinoh ponieważ te nie zdają egzaminu... otworzyć je graniczy z cudem. Tak wiec bardzo polecam lansinoh :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Magdalena
Recenzja dodana 29.11.2017
Świetny laktator w dobrej cenie, codziennie używany( dziecko karmione mlekiem odciągniętym) łatwy w czyszczeniu. polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
basienka_k84
Recenzja dodana 10.08.2015
To pierwsze woreczki jakich używam, więc nie mam porównania, ale uważam że tym nic nie brakuje. Mają wyraźną skalę która pokazuje rzeczywistą ilość mleka (nie przekłamuje). Bez problemu można opisać woreczek nawet po napełnieniu.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Dominika Żera
Recenzja dodana 18.01.2016
przydatny gadżet polecam :) mmiarka wydaje się w pożądku jest gdzie zapisać datę
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Karolina Brankiewicz
Recenzja dodana 28.05.2015
Nie tylko cena tych woreczków jest korzystna, ale także jakość woreczków. Jedyne woreczki spośród tych, które używałam, prawidłowo wskazujące ściągniętą ilość pokarmu. Jest to produkt must have dla każdej mamy, która musi odciągać pokarm dla swojego maluszka.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5