Kto się kryje? W lesie

Indeks: 6097757

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Jakie zwierzątka ukryły się w ogrodzie, a jakie w lesie i oceanie? Sprawdźcie koniecznie!

Książki z serii Kto się kryje? to świetna zabawa dla ciekawskiego świata malucha. Na każdej stronie znajdzie otwierane okienka, pod którymi ukryte zostały urocze zwierzątka.

Przez dodatkowe dziurki w okienkach, mały odkrywca będzie mógł zobaczyć fragment ilustracji i zgadnąć, co widzi pod spodem.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Agnieszka Paterek
Recenzja dodana 16.10.2018
Ciekawa książeczka dla dzieci w wieku powyżej roku. Kolorowa, interesująca, dobrze wykonana. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Marta
Recenzja dodana 23.11.2017
Mamy tu wilki i zajączki, dziki i niedźwiadki, mrówki i dżdżownice, ślimaki i żuczki, a także dzięcioły i sówki. Tekstu jest natomiast bardzo niewiele, ale też nie potrzeba więcej. Jest napisane wszystko co taki maluch może wiedzieć, czy może zrozumieć. Na przykład to, że zając ma długie uszy, ślimak lubi zajadać grzyby, dzięcioł zawzięcie stuka dziobem w drzewo, a mała sówka cicho pohukuje przy swojej dziupli :) Zarówno pod względem wyglądu jak i pod względem treści książka ta (jak i kilka innych tytułów z serii) są świetne zarówno dla dzieci 1+ jak i 2+, a pewnie i też 3+ ;) Ilustracje są tutaj bardzo ładne, wesołe, bardzo kolorowe, takie nasycone, trochę się na nich dzieje więc tutaj jak zwykle wkracza do dzieła moja wyobraźnia i pomysły na szersze wykorzystanie tego typu książeczek, na przykład zachęcając malucha do odnalezienia czegoś na ilustracji, policzenia czegoś, powiedzenia jaki to kolor, jakie to zwierzę, jaki wydaje odgłos itp :) Ja właśnie w taki sposób staram się rozsz
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5