Kapitan Nauka. Zawody. Układam i poznaję

Indeks: 6950196

Napisz recenzję i oceń
Cena: 21,99 zł29,90 zł
Oszczędzasz: 7,91 zł (26%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Układam i poznaję Zawody (24 lata) to układanki, dzięki którym dzieci poznają osoby wykonujące różne profesje oraz atrybuty, które są im potrzebne w pracy. Proste scenki przedstawiają postacie w miejscach, w których wykonują swoją pracę. Podczas zabawy układankami dzieci dopasowują elementy, tak by tworzyły logiczną całość, a także mogą opowiadać m.in. o tym, kogo należy poprosić o pomoc w konkretnych sytuacjach i jakie umiejętności są potrzebne, by wykonywać daną pracę. Z układankami można rozwijać nie tylko myślenie logiczne i zdolności komunikacyjne, lecz także ćwiczyć spostrzegawczość i motorykę małą.

Rozwój intelektualny i społeczny

Kto jest mistrzem nożyczek? Z kim pracują specjalnie wyszkolone psy? Kto potrzebuje hełmu ochronnego i drabiny?

Puzzle Układam i poznaję Zawody wspierają rozwój intelektualny i społeczny dziecka poprzez zabawę. Przedstawiają siedem scenek związanych m.in. z pracą fryzjera, lekarki, strażaka, policjantki czy ogrodnika, a także ich atrybuty, takie jak: nożyczki, grzebień, gwizdek, lizak, hełm ochronny i drabina. Dziecko ma okazję zwrócić uwagę na charakterystyczne elementy stroju i otoczenie pracy profesjonalistów. Przy okazji rozwija wiedzę o świecie, doskonali umiejętność myślenia logicznego i opowiadania o relacjach społecznych.

Kolorowe, przykuwające wzrok ilustracje Katarzyny Urbaniak angażują uwagę dzieci i zachęcają do zabawy.

Puzzle zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas wielokrotnego układania scenek.

Rozwój: rozwój mowy, wyobraźnia, spostrzegawczość, motoryka mała

Katarzyna Urbaniak graficzka i ilustratorka. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.

W serii również: Układam i poznaję Emocje (24 lata)

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: