Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe. Hip hip hurra. 2-3 lata

Indeks: 5934621

4.0 (5 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 17,99 zł20,00 zł
Oszczędzasz: 2,01 zł (10%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Zagadki obrazkowe Hip, hip, hurra! to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 200 różnorodnych zagadek uczy myślenia logicznego i wyciągania wniosków, przybliża słownictwo związane z codziennymi sytuacjami, a przede wszystkim stanowi świetną zabawę!

Kolorowa książeczka

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 2-3 lat przez psycholog zajmującą się wspieraniem rozwoju intelektualnego i emocjonalnego dzieci, Magdalenę Trepczyńską. Dostosowanym do wieku dzieci tematom poruszanym w zagadkach towarzyszą kolorowe, zabawne ilustracje Anety Sitarz, które zaintrygują najmłodszych.

200 ciekawych zagadek o różnym stopniu trudności

Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, która jednocześnie wspomaga ich rozwój. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają w dziecku ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy, rozwijają spostrzegawczość i zdolność koncentracji. Uczą rozpoznawania kierunków i porównywania wielkości. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
1
2
1
1

Średnia ocena

4.2
Ocena ogólna
4.0
Jakość
4.3
Cena
4.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
KKK
Recenzja dodana 07.03.2022
2,5 latka spokojnie sobie radzi z tymi zagadkami. Dobre w podróży.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Alicja
Recenzja dodana 01.02.2021
Nie przyciąga uwagi, syn nie jest zainteresowany, małe obrazki tych zagadek, zagadki są bardzo podobne, szata graficzna nie jest atrakcyjna, na pewno nie dla chłopców....
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
2
Cena
2
Małgorzata
Recenzja dodana 03.01.2021
Szata graficzna nie przyciąga uwagi dziecka, rysunki są mało czytelne, kolory nieciekawe. Samych zagadek jest dużo, ale wiele jest bardzo podobnych. Dużo bardziej polecam zagadki Czuczu.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Natalia
Recenzja dodana 25.05.2020
Syn bardzo je lubi. Pytania nie są skomplikowane przez co dwulatek sobie z nimi powinien poradzić. Fajny pomysł na długą jazdę samochodem.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 02.08.2016
Ogromną zaletą tej publikacji jest także sposób ich wydania. Po pierwsze karty z zagadkami sa niewielkie. to po prostu prostokątne kartoniki, ciut wyższe niż zwykłe karty do gry, które z łatwością mieszczą się w naszej dłoni. Na każdej z nich znajdziemy po dwie zagadki. Są one fajnie zobrazowane i prosto sformułowane. Kartoniki te nie są grube, ale papier jest odpowiednio zabezpieczony dzięki czemu nie wyginają nam się one podczas zabawy i nie niszczą zbyt szybko. Każdy z nich spięty jest papierową śrubką, dzięki której nic nam się nie rozleci i niczego nie pogubimy. Całość umieszczamy w papierowym kartoniku idealnie dopasowanym do kart. Dzięki temu całość jest fajnie zabezpieczona podczas transportu i nie zajmuje zbyt wiele miejsce. Idealnie! uwielbiam takie zabawy. Dzięki nim możemy naprawdę fajnie spędzić czas z naszym dzieckiem. Natalka lubi do nich wracać. Te pytania które sprawiają jej jeszcze trochę trudności stara się zapamiętać i słucha moich tłumaczeń w wielkim skupieniu. Al
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5

linia szara

Sprawdź inne kategorie: