Język Angielski. Szkołą podstawowa 8. Repetytorium. Podręcznik

Indeks: 6926504

Napisz recenzję i oceń
Cena: 42,99 zł45,90 zł
Oszczędzasz: 2,91 zł (6%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 3 dni

NOWOŚĆ! EDYCJA 2021-2023

Praca z podręcznikiem to:

Skuteczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty dzięki ćwiczeniom w formatach egzaminacyjnych znajdujących się w każdej lekcji (ćwiczenia egzaminacyjne w każdej lekcji, układ lekcji opowiadający kolejności zadań w arkuszu egzaminacyjnym).

Nauczanie języka obcego w takiej formie, w jakiej znajdzie się na egzaminie ósmoklasisty i z jakim uczniowie zetkną się poza szkołą. Dzieje się to za sprawą odpowiedniego połączenia dwóch tematów egzaminacyjnych w ramach jednego rozdziału (materiał podzielony na lekcje, spiralne łączenie treści, teoria, czyli gramatyka i słownictwo, poprzedza praktykę czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie).

Motywacja do pracy nawet w okresie po egzaminie ósmoklasisty dzięki unikalnemu rozdziałowi Closer. Nauka opiera się tu na komunikacji, grach, projektach i rozwija umiejętności istotne w XXI wieku. Closer można realizować na 7 do 14 godzin lekcyjnych, co zapewnia elastyczność pracy przy zmiennym terminie egzaminu.

Wsparcie uczniów przez przejrzystą i czytelną szatę graficzną, jasne i krótkie wyjaśnienia zagadnień, filmy gramatyczne, wskazówki, naukę pisania step by step.

Poszerzenie zakresu słownictwa dla uczniów mocniejszych dzięki sekcji Extra Vocabulary Practise na końcu podręcznika.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu