Jak to działa? Ciało człowieka

Indeks: 6282573

4.5 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 19,99 zł29,99 zł
Oszczędzasz: 10,00 zł (33%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

  • Dlaczego jesteśmy podobni do naszych rodziców?
  • Po co nam pępek?
  • Czy to prawda, że na starość człowiek się kurczy?
  • Skąd się biorą śpiochy w oczach i motyle w brzuchu?
  • Dlaczego jedno jedzenie jest zdrowe, a inne nie?
  • Dlaczego po karuzeli kręci się nam w głowie?
  • Po co nam łzy i ślina?
  • Dlaczego burczy nam w brzuchu, a kupa brzydko pachnie?
  • Jak powstaje strupek?
  • Co chroni nas przed chorobami?

Klara fascynuje się światem wokół. Chciałaby zrozumieć, jak funkcjonuje człowiek, a w przyszłości zostać lekarzem albo pielęgniarką. Każdą wolną chwilę poświęca na zdobywanie wiadomości. Pomaga jej dziadek, który swymi zabawnymi rysunkami cierpliwie odpowiada na kolejne pytania wnuczki.

Duży format, wypełnione szczegółami ilustracje, edukacja połączona z zabawą i humorem to tylko niektóre z zalet tej niezwykłej książki o tym, jak działa ciało człowieka.

Nikola Kucharska – graficzka, ilustratorka, projektantka. Czyta wszystko – etykietki do szamponów, dzieła współczesne i klasykę literatury. Zbiera gumki recepturki, ptasie pióra i starocie. Hobbystycznie pisze opowiadania na starej maszynie do pisania. Posiadaczka dwóch kotów i kaktusa. Rysuje, szkicuje, maluje, robi logotypy i plakaty.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
2
1

Średnia ocena

4.8
Ocena ogólna
4.5
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Magdalena
Recenzja dodana 26.07.2021
Książkę kupiłam dla mojego trzyletniego syna, gdy zaczęły się pytania z serii "dlaczego?". Szczegółowo opisuje funkcjonowanie poszczególnych układów, organów, mechanizmów. Dla trzylatka językowo jest raczej trudna, ale bardzo ciekawi. Wstawki z języka "dziecięcego" dzięki śmiesznemu nazewnictwu i grafice urozmaicają lekturę i rozbawią nawet bardzo poważnego rodzica. Trochę brakuje mi takiego klasyczniejszego wytłumaczenia niektórych kwestii, zamiast rozbijania ich na szczegóły, ale ogólnie książka jest super. Wydanie jest bez zarzutu jeśli chodzi o druk i czytelność. Książka jest duża, co utrudnia przeglądanie w łóżku, ale dzięki temu ilustracje są czytelne.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Karolina
Recenzja dodana 18.12.2019
Fajna Książka. Godna polecenia dla większych dzieci. Moim zdaniem dla dzieci 4+. Dla mniejszych za bardzo szczegolowa. Bardzo dużo treści, kolorowych dymkow. Świetnie obrazuje jak działa ciało ludzkie, dodatkowo śmieszy.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5