Jak dobrze, że cię mam

Indeks: 7148081

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Książeczka o Tobie jak dobrze, że cię mam to kreatywny sposób na wyrażenie ciepłych uczuć i myśli względem Twoich najbliższych przyjaciół, i wszystkich osób, które wiele dla Ciebie znaczą. Nie każdy z nas ma w sobie na tyle odwagi, aby powiedzieć przyjacielowi, ulubionej koleżance czy komuś, kto jest nam niezwykle bliski coś miłego, tak wprost z głębi serca. Aby ułatwić to zadanie, stworzyliśmy nową odsłonę Książeczki o Tobie, która urzeknie minimalistyczną formą i pozwoli przenieść na papier wszystkie dobre myśli względem bliskiej osoby. Ta wyjątkowa edycja dopełniona jest specjalna okładką wykonaną z dodatkiem fragmentów kawy, z którą całość zyskuje niepowtarzalny charakter.
Książeczka o Tobie jak dobrze, że cię mam wyraź wszystko to co najważniejsze i obdaruj bliską Ci osobę niepowtarzalnym upominkiem
Książeczka o Tobie jak dobrze, że cię mamto kompozycja pięknych myśli i zwrotów, które uzupełnione Twoimi inspirującymi puentami, staną się niezwykłą opowieścią o bliskiej Ci osobie. Wraz z Książeczką wyrazisz wszystkie skryte uczucia, którymi darzysz najbliższą Twemu sercu osobę. Dzięki niej z pewnością jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu