Inspektor Parma i afera środowiskowa

Indeks: 6821462

5.0 (3 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 21,99 zł34,99 zł
Oszczędzasz: 13,00 zł (37%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Czy smog jest groźniejszy niż smok? Co się dzieje ze zużytym plastikiem? I czy recykling to tylko trudne słowo?

Tym razem inspektor Parma tropi afery ekologiczne. Do biura świnki przy Boczkowej 23 zgłasza się Michał Bizon, którego żona, naukowczyni, zaginęła przed siedmioma dniami. Czym zajmuje się w swoim laboratorium pani Bizonowa, co łączy ją z pozostałymi zaginionymi i jaką rolę odgrywa w tej historii smog? Tym razem sprawy toczą się wokół zagadnień związanych z ochroną środowiska i wpływem zanieczyszczeń na życie na Ziemi.

Kolejny tom przygód dzielnej detektyw Parmy i jej wiernego asystenta Szperka.

Świetna książka, która w formie powieści detektywistycznej tłumaczy dzieciom najważniejsze problemy i wyzwania dla naszego środowiska. Dodatkowym smaczkiem są nawiązania do klasyki gatunku, które z pewnością wyłapią i docenią rodzice : -)

Anna Czartoryska-Niemczycka

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
3
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Joanna
Recenzja dodana 21.12.2020
Córka zakochana w przygodach tej przesympatycznej świnki :) Pomaga zrozumieć współczesny świat i świetnie tłumaczy takie zagadnienia jak recykling czy smog. Książka w lekki i przystępny sposób pokazuje dziecku jak ważne są te kwestie i co należy robić, by chronić naszą planetę jak najdłużej :)
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Klara
Recenzja dodana 10.12.2020
Syn miał juz pierwszą cześć więc gdy tylko pojawiła sie w sprzedaży kolejna to musiałam mu kupić. Książki sa świetnie napisane, wątek detektywistyczny bardzo podoba sie synowi. Dla mnie najważniejsze jest to, że to mądre i wartościowe pozycje dla młodego czytelnika.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Olga M
Recenzja dodana 03.12.2020
Świetny pomysł na prezent. Mamy 2 części, obie rewelacyjne. Ogromnym plusem jest treść, wartościowa, ale napisana językiem ciekawym i zrozumiałym dla dzieci.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5