Innobaby, kwiatek, gryzaczek grzechotka, żółty

Indeks: 6396128

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Gryzak, który z całą pewnością przyciągnie uwagę dziecka swym niecodziennym kształtem, który nie tylko zapewnia zabawce oryginalny wygląd, ale także doskonale nadaje się do tego by ulżyć dziecku w trudnym okresie ząbkowania.

  • Stylizowany na pierścionek z kamieniem, jako pierwsza szlachetna biżuteria dla dziecka. Jest to także idealny pomysł na prezent.
  • Poza wyglądem wyróżnia się wysoką jakością, użyciem wyłącznie bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów oraz kształtem, który pozwala maluszkowi wygodnie trzymać gryzak, a także dotrzeć nim nawet do zębów trzonowych. (Zdobywca nagrody National Parenting Products Award w roku 2018).
  • Gryzak dla dziecka, to nie tylko ulga w czasie ząbkowania. To także doskonałe ćwiczenie dla języka i mięśni jamy ustnej, które wykorzystywane są podczas jedzenia (gryzienia i żucia) oraz mówienia. Im sprawniejsze, tym dziecko lepiej poradzi sobie z samodzielnym rozdrabnianiem pokarmów stałych a także z poprawną artykulacją.
  • Gryzak silikonowy wolny jest od: BPA, ftalanów, PCV, lateksu, ołowiu.
  • Można myć go w górnym koszu zmywarki. Można podać dziecku schłodzony.
  • Zgodne z normą bezpieczeństwa zabawek ASTM F963 i EN71.

Ostrzeżenie: Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki podczas zabawy gryzakiem. Sprawdź gryzak przed i po każdym użyciu. Nie jest przeznaczony do długotrwałego stosowania lub do stosowania przez dzieci z zębami. W przypadku uszkodzenia, pęknięcia należy przerwać użytkowanie i wymienić w razie potrzeby.

SKU 

6396128

Producent

First Steps Holland BV

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Innobaby

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu