Hugo Boss, Hugo XY, woda toaletowa, 100 ml

Indeks: 5821434

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Hugo Boss Hugo XY został stworzony wraz z Hugo XX w 2007 roku. Obydwa zapachy – męski i damski, choć unikatowe i różne, tworzą razem komplementarną całość.

Hugo XY to zapach dla żywiołowego prowokatora. Dla pewnego siebie, odważnego mężczyzny, który śmiało podejmuje ryzyko, zwłaszcza gdy w grę wchodzą uczucia.

Hugo XY to próba oddania istoty męskiej zmysłowości i cielesności według domu mody Hugo Boss. Gdyby te perfumy były koszulą, byłyby wykonane z ekskluzywnego połączenia jedwabiu i wełny.

Zapach otwiera aromat liści gruszy zmieszanych z cytryną i pomarańczą bergamota. Świeżość zielonych akordów przeważa także w nucie serca, stworzonej wokół bazylii i mięty, schłodzonych kruszonym lodem. W nucie głębi ten orzeźwiający koktajl nabiera ciepła dzięki paczuli i egzotycznym drzewom. Całość idealna dla prowokacyjnego, tajemniczego mężczyzny, który czasem sprawia wrażenie zimnego drania, bo odważnie kroczy przez życie.

Flakony Hugo XX i Hugo XY mają identyczny pełen prostej elegancji kształt, trochę przypominający puszkę farby w sprayu. Symbol na mierę zbuntowanej nowoczesności. Butleki wyróżniają się tylko kolorem i nazwą. Nazwa ta przedstawia jedyną, ale istotną różnicę w DNA kobiety i mężczyzny – parę chromosomów ustalających płeć człowieka.

Nuty zapachowa:

  • Nuta głowy: liczi, mandarynka, pomarańcza, czarna porzeczka.
  • Nuta serca: ryż basmati, jaśmin, róża.
  • Nuta bazy: drewno sandałowe, ambra, piżmo.

SKU 

5821434

Producent

Hugo Boss

Marka

Hugo Boss

​​​​​​​​​​​​​​Seria

XY

​​​​​​​​​​​​​​Pojemność (ml)

100.0

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu