Hoppediz, Hop-Tye, nosidełko, Los Angeles Blue

Indeks: 6106547

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

W zestawie:

  • Nosidełko
  • Bardzo dokładną polską instrukcję obsługi z obrazkami
  • Wygodną materiałową torbę do przechowywania i transportu

Dlaczego warto wybrać HOP-TYE®?

Po pierwsze: HOP-TYE® wzorowane jest na klasycznych, tradycyjnych azjatyckich nosidłach "mei-tai". Mei tai jest to nosidełko pochodzenia azjatyckiego. Jest to doskonałe połączenie chusty i nosidełka. Posiada wszystkie zalety chusty, ale jest tak łatwe do założenia jak nosidełko np. Bondolino. Pasy na ramionach oraz wokół bioder są wiązane - dzięki czemu łatwo dostosować nosidło do swoich potrzeb.

Po drugie: HOP-TYE®® jest przeznaczone dla dzieci od 0 do 30 miesiąca życia. Klasyczne Mei Tai jest często opisywane jako odpowiednie do noszenia dzieci w wieku od 4 - 6 miesiąca życia, jednakże HOP-TYE®® może być już użytkowane wcześniej ze względu na regulację podstawy od 20 do 40 cm szerokości.

Po trzecie: Wykonane jest z materiału bardzo dobrej jakości. HOP-TYE® jest wykonany w 100% z bawełny, która przeszła pomyślnie testy pod kątem szkodliwych substancji. Materiał używany do produkcji nosidełek HOP-TYE® jest używany również podczas produkcji chust do noszenia firmy Hoppediz.

Po czwarte: HOP-TYE® jest bardzo łatwy w obsłudze. Dodatkową zaletą HOP-TYE® jest to, że zakłada się je bardzo prosto, przemawia to także do tych rodziców dla których wiązanie chusty jest zbyt skomplikowane. Zanim skorzystasz z HOP-TYE® wystarczy, że przeczytasz instrukcję obsługi, nie musisz uczestniczyć w żadnych warsztatach tak jak przy chustach. HOP-TYE® jest również prostsze w obsłudze niż tradycyjne nosidełka ponieważ nie posiada żadnych twardych sprzączek, zatrzasków czy zamków błyskawicznych które ciągle trzeba regulować (szczególnie kiedy z nosidełka korzystają dwie osoby o różnych gabarytach). Samemu można bez problemu włożyć i wyjąć dziecko z nosidełka. HOP-TYE® można również prać w pralce.

Po piąte: Dlatego, że wygoda Twojego dziecka i Twoja jest najważniejsza. Dzięki szerokim, miękkim, wypełnionym pasom oraz unikalnej konstrukcji nosidełka ciężar dziecka rozkłada się równomiernie, pasy nie uciskają ramion noszącego nawet przy długich spacerach i wycieczkach, a dziecko pozostaje w zdrowej, wygodnej, fizjologicznej pozycji. Dodatkowym plusem jest to że bez problemu i niczyjej pomocy wkładasz i wyjmujesz malucha z nosidła.

Co wyróżnia nosidełka Hop-Tye®?

  • rolowany kaptur mogący służyć jako zagłówek dla dziecka
  • wyjątkowo szerokie pasy naramienne, które dzięki swojej długości (220x25 cm) mogą być zawiązane z przodu
  • wygodne, wyściełane pasy biodrowe zapewniające wysoki komfort noszenia
  • wygodny system podciągania zagłówka/kapturka podczas noszenia dziecka na plecach
  • regulowana szerokość panela przedniego (20-40cm) dzięki czemu zawsze łatwo zachować pozycję "żabki" - HOP-TYE® może być używany przez osoby o talii do 160 cm
  • HOP-TYE® jest wykonany w 100% z bawełny, która przeszła pomyślnie testy pod kątem szkodliwych substancji

Materiał używany do produkcji nosidełek HOP-TYE® jest używany również podczas produkcji chust do noszenia firmy Hoppediz.

Można prać w pralce w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

SKU 

6106547

Producent

Hoppediz

Przedział wiekowy

0-3 miesiące, 3-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 12-18 miesięcy, 18-24 miesiące, 3-5 lat

Płeć

Chłopiec, Dziewczynka

Marka

Hoppediz

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu