Historia. Podręcznik 4. Część 2. Liceum i technikum. Zakres podstawowy

Indeks: 7298479

Napisz recenzję i oceń
Cena: 29,99 zł36,60 zł
Oszczędzasz: 6,61 zł (18%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Podręcznik Historia 4. Zakres podstawowy został przygotowany dla uczniów klasy 4 liceów ogólnokształcących i techników, którzy kontynuują naukę przedmiotu historia w zakresie podstawowym.

Autorzy podręcznika skupili się na przekazaniu wszystkich umiejętności, które są niezbędne do zdania egzaminu maturalnego. Każdy dział zaczyna się spisem tematów z danego obszaru. Bezpośrednio pod tytułem rozdziału znajduje się informacja, jakie umiejętności zostaną opanowane na lekcji. Publikacja w toku narracji zawiera wytłuszczenia najważniejszych treści, a także hasła na marginesach, które zwracają uwagę na ważne definicje i pojęcia do zapamiętania.

Te same najistotniejsze nazwy i informacje zostaną jeszcze raz przywołane w podsumowaniu lekcji. Elementem porządkującym wiedzę są tabele, wykresy oraz grafiki w postaci przekrojów i schematów. Przygotowanie do matury ułatwiają umieszczone po każdym temacie zadania do rozwiązania oraz blok ćwiczeniowy na końcu każdego działu zawierający typowe polecenia egzaminacyjne.

Ogromnym atutem podręcznika są przepiękne zdjęcia.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu