Grey. Kolekcja 3 filmów. 3DVD

Indeks: 6302171

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Pięćdziesiąt twarzy Greya: Film z udziałem Dakoty Johnson i Jamie Dornana w rolach Anastasii Steele i Christiana Greya wzbudza sensację na całym świecie.

Ona jest niedoświadczoną studentką, której przyszło zrobić wywiad z tajemniczym miliarderem Christianem Greyem. Urzeczona pełnym blasku stylem życia Christiana, Ana wkrótce dostrzeże jego inne oblicze, a przy okazji sama odkryje swoje mroczne pragnienia.

Efektem będzie ekscytujący, wciągający bez reszty romans - a Christian i Ana zaczną badać granice, do których mogą się posunąć w swym zapamiętaniu.

Ciemniejsza strona Greya: Jamie Dornan i Dakota Johnson powracają jako Christian Grey i Anastasia Steele w drugiej części „50 twarzy Greya”, opartej na światowym bestsellerze. Kiedy zraniony Christian próbuje nakłonić ostrożną Anastasię do powrotu, ona - zanim da mu drugą szansę - żąda nowej umowy.

Wreszcie obojgu udaje się dojść do porozumienia i budować stabilny związek, ale wtedy odzywa się mroczna przeszłość Christiana. Pojawiają się Jack Hyde (Eric Johnson) i Elena Lincoln (Kim Basinger), gotowi za wszelką cenę zniszczyć nadzieje pary na wspólną przyszłość. Zaczyna się gra, w której żadne reguły nie obowiązują.

Nowe oblicze Greya: Jamie Dorman i Dakota Johnson powracają w klimatycznej historii wieńczącej fenomen bestsellerowej, znanej na całym świecie serii.

Wierząc, że zostawili za sobą mroczne cienie przeszłości, nowożeńcy Christian i Ana zacieśniają wzajemne więzi i zażywają życia w luksusie. Ale kiedy ona wchodzi w rolę pani Grey, a on zaznaje nieznanej wcześniej stabilizacji, nowe groźby mogą zburzyć ich szczęśliwe zakończenie zanim się jeszcze zaczęło.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu