Close Parent, wielorazowe wkładki bambusowe na noc, 3 szt.

Indeks: 5778041

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Kiedy noc jest długa, a maluszek chce mieć sucho aż do rana, włóż do pieluszki dodatkową wkładkę, wykonaną z mięciutkiego i super chłonnego włókna bambusa, który zwiększy chłonność pieluszki. Wkładka wygodnie otuli pupę dziecka i nie dopuści do tego, żeby pieluszka przeciekła.

Wkładka na noc ma dać Wam pewność, iż noce Waszych dzieci pełne są kolorowych snów, a nie... hmm, czegoś innego. Bambusowy wkład ma za zadanie absorbować duże ilości moczu, aby maluszek spał spokojnie całą noc.

Ta mała sprytna wkładka sprawia, że pieluszki Pop-in są najlepiej chłonnymi wielorazówkami na świecie. Za to kochają je rodzice i za to je nagradzają.

Znajdziesz ją w dużym, średnim i małym zestawie pieluszkowym. Możesz ją kupić także osobno, jeżeli potrzebujesz dodatkowej pomocy w okresie pieluszkowania.

Wkładka bambusowa na noc jest świetnie dopasowana do mniejszej wkładki w pieluszce. Wsuń ją na tę składkę tak, jak na obrazku... pamiętaj, że mniejsza wkładka powinna być PONAD większą, aby utrzymać wkład nocny w odpowiednim miejscu. Do Ciebie należy wybór czy chcesz, aby do pupy dziecka dotykał bambus, czy raczej polarek.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu