Chicco, Simplicity Top, wózek spacerowy, Lilac

Indeks: 6400465

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Lekka, praktyczna i łatwa do manewrowania. To idealne rozwiązanie dla rodziców poruszających się po mieście, podczas zakupów, podróżowania, a nawet na pokładzie samolotu. Lekką, kompaktową ramę można łatwo złożyć.

Zajmuje mało miejsca i mieści się w bagażniku nawet najmniejszych samochodów. Po złożeniu można ją ustawić w pionie. Łatwo ją też przenosić, dzięki uchwytowi umieszczonemu na ramie wózka.

Idealna dla osób o różnym wzroście dzięki regulacji rączki. Do spacerówki można wpiąć fotelik samochodowy Chicco Key Fit Grupa 0+.

Szelki z wyściełanymi osłonkami ochronnymi, pas kroczny i sztywne, ale miękko wyściełane, całkowicie rozkładane oparcie zapewniają maksymalny komfort, dzięki czemu spacerówki można używać już od dnia narodzin (0m+).

Standardowe akcesoria spacerówki: budka z daszkiem przeciwsłonecznym z okienkiem do obserwowania dziecka podczas spaceru, bardzo pojemny kosz na zakupy, okrycie przeciwdeszczowe, okrycie na nóżki w kolorze tapicerki oraz podręczna torba dla mamy, również w kolorze tapicerki wózka.

Spacerówka posiada pałąk.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu