Chemia w zadaniach i przykładach. Zbiór zadań dla klas 7-8 szkoły podstawowej. Edycja 2020-2022

Indeks: 6718708

Napisz recenzję i oceń
Cena: 36,99 zł38,90 zł
Oszczędzasz: 1,91 zł (5%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Nowa edycja 2020–2022

Zbiór zadań dla klas 7 i 8 szkoły podstawowej „Chemia w zadaniach i przykładach” ułatwia naukę chemii z lekcji na lekcję, sprawdza się też w czasie przygotowań do sprawdzianów oraz konkursów chemicznych. W nowej edycji zostały dodane elementy Słownik chemiczny, Opisywanie doświadczeń chemicznych i test Jak na egzaminie, które wspierają przygotowania do egzaminu ósmoklasisty. Zbiór zawiera też kody dostępu do dodatkowych materiałów na stronie do ćwiczenia. pl.
Jest pomocny w utrwalaniu wiedzy i kształceniu umiejętności z lekcji na lekcję dzięki różnorodnym zadaniom uporządkowanym zgodnie z zasadą stopniowania trudności.
Skutecznie wspiera opanowanie wielu sposobów rozwiązywania zadań, zarówno obliczeniowych, jak i problemowych, dzięki przykładom opisanym krok po kroku.
Doskonale sprawdza się podczas powtarzania wiadomości przed egzaminem ósmoklasisty dzięki nowemu elementowi Słownik chemiczny, który zawiera ważne pojęcia uporządkowane alfabetycznie.
Krok po kroku kształci umiejętność opisu doświadczeń chemicznych dzięki nowemu elementowi Opisywanie doświadczeń chemicznych, a dzięki testom umożliwia weryfikację poziomu opanowania tej umiejętności.
Oswaja uczniów z wymaganiami egzaminacyjnymi dzięki nowemu testowi Jak na egzaminie z przekrojowymi zadaniami z klas 7 i 8.
Umożliwia kształcenie umiejętności wykraczających poza wymagania podstawy programowej dzięki zadaniom i treściom zamieszczonym w dziale Przygotowanie do konkursów chemicznych.
Zapewnia uczniom dostęp do animacji i filmów na stronie do ćwiczenia. pl za pomocą kodów QR zamieszczonych w publikacji.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu

Sprawdź inne kategorie: