Canpol Babies, Mata kąpielowa, sówki

Indeks: 5843225

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Mata antypoślizgowa z przyssawkami przeznaczona jest do stosowania w wanienkach dziecięcych, dużych wannach oraz kabinach prysznicowych.

  • Specjalne przyssawki przyczepiają ją do podłoża, minimalizując ryzyko poślizgnięcia czy przewrócenia dziecka podczas kąpieli dzięki czemu kąpiel dziecka jest bezpieczniejsza.
  • Aby prawidłowo przymocować matę należy najpierw napełnić wannę wodą, a następnie włożyć matę i docisnąć ją równomiernie do podłoża.
  • Wymiary maty: 69x38 cm.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
1
3
1
2
1
2

Średnia ocena

2.9
Ocena ogólna
2.9
Jakość
2.8
Cena
3.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Alicja
Recenzja dodana 19.03.2019
Mata w 100% spełnia swoje zadanie. Dziecko nie ślizga się w wannie nawet podczas wstawania i chodzenia podczas kąpieli, co zdecydowanie poprawia jego bezpieczeństwo. Dobrze trzyma się podłoża (należy lekko docisnąć po włożeniu do wanny). Nie zauważyłam, aby jakoś szczególnie śmierdziała, a jeśli nawet materiał posiada swój zapach to jest on dla mnie akceptowalny. Mój egzemplarz akurat okazał się lekko wybrakowany, ponieważ rysunek w jednym miejscu wygląda jakby nadruk się rozlał. To tylko kwestia estetyczna i mata nie traci na funkcjonalności.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Ewa
Recenzja dodana 10.12.2018
Przeczytałam poprzednie opinie i pomyślałam, że przecież musi dać się wywietrzyć lub wymyć. Niestety nie. Mimo użytkowania, mycia i wietrzenia smród pozostał. Dobrze trzyma się wanny i spełnia swoją funkcję.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
3
Cena
4
Anna
Recenzja dodana 08.07.2018
Niestety mata bardzo śmierdzi. Nie pomogło mycie ani wietrzenie.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1
Monika
Recenzja dodana 01.08.2016
Mata ok spełnia swoją funkcję. Zamawiałam ją dwukrotnie i dwukrotnie nie było nadruku delfinów tylko nadruk Sowy więc co innego jest na stronie a co innego w magazynie
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 28.07.2016
Przy odbiorze zamówienia okazało się że mata ma inny nadruk niż zamawiałam (zamiast delfinków była różowa sowa na gałązce z różowymi kwiatkami - typowo dla dziewczynki). W opisie nie jest podana informacja, że maty mogą mieć inny nadruk i wysyłane są do klienta losowo.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
1
Cena
1