BeSafe, iZi Comfort X3, fotelik samochodowy, 9-18 kg, szary melange

Indeks: 6287126

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Komfort i bezpieczeństwo. Dzięki unikalnemu systemowi instalacji iZi Comfort X3 jest prostszy do zainstalowania niż inne foteliki samochodowe mocowane na pasy. Oznacza to zwiększenie bezpieczeństwa dla Twojego dziecka w czasie uderzenia przedniego i bocznego. BeSafe iZi Comfort X3 był najlepszy w testach ADAC w 2003 r. Fotelik może być ustawiany w kilku pozycjach bez konieczności ponownego napinania pasa bezpieczeństwa. Wbudowane zabezpieczenie boczne chroni wrażliwe części ciała, takie jak głowa, szyja czy organy wewnętrzne.

  • Łatwa instalacja w samochodzie za pomocą zaczepów 3-punktowego pasa. Rewolucyjny system przebiegu pasa samochodowego to wielki atut fotelika. Widzisz dokładnie, jak przebiega pas, ponieważ znajduje się on z przodu, a nie z tyłu, jak w przypadku fotelików innych marek.
  • Doskonała ochrona boczna (SIP - Side Impact Protection)- posiada wzmocnienie z materiału absorbującego uderzenia (EPS), dlatego chroni doskonale głowę i kręgosłup dziecka.
  • Łatwa regulacja - wysokość zagłówka fotelika oraz barkowych pasów bezpieczeństwa można ustawić jednym ruchem ręki w 8 różnych pozycji.
  • 5-punktowe pasy uprzęży magnesami ułatwiają wkładanie dziecka do i wyciąganie z fotelika.
  • Kilka pozycji do spania - regulacja siedziska umożliwia ustawienie 4 pozycji.
  • Wentylowany/przepuszczający powietrze zagłówek.
  • Tapicerka fotelika łatwa w utrzymaniu w czystości, z możliwością zdjęcia i wyprania w 40°C.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
1
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
pspfdghost
Recenzja dodana 04.01.2020
Fotelik świetnie spełnia swoje funkcje, jest wykonany z trwałych materiałów. Zdaje się, że jest dość wygodny i potwierdza to fakt, że córka długo, spokojnie śpi w czasie dłuższej trasy. Funkcja odchylenia do pozycji prawie leżącej jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem na długie wyjazdy - dziecku w ogóle nie spada główka w czasi snu. Rozwiązania zabezpieczające pasy przed skręcaniem się po wyjęciu dziecka także dobrze się sprawdzają. Dziecko w tym foteliku siedzi dość wysoko, więc ma dobrą pozycję do obserwacji otoczenia. No i oczywiście ma dobre wyniki w testach bezpieczeństwa. Jeśli miałbym na siłę wskazać minusy, to byłby to brak miękkiej osłony pasa w kroku - co prawda dziecko nie narzeka, ale na pewno byłoby to udogodnienie podnoszące komfort małego użytkownika.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5