Baśniowa opowieść

Indeks: 7253624

Napisz recenzję i oceń
Cena: 44,99 zł59,90 zł
Oszczędzasz: 14,91 zł (25%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Klucz do innego wymiaru Twojej wyobraźni

Charlie Reade to na pozór nastolatek jak każdy inny. Codzienność mija mu pod znakiem szkoły, treningów sportowych oraz spotkań z przyjaciółmi. Jego życie rodzinne dalekie jednak jest od sielanki. Od czasu śmierci matki Charliego, gdy chłopiec miał 10 lat, jego ojciec zaczął pogrążać się w rozpaczy i coraz większym uzależnieniu od alkoholu.

Wszystko zmienia się, kiedy Charlie, już jako 17-latek, poznaje Howarda Bowditcha i jego pieska Radara. Na terenie jego posiadłości Charlie trafia bowiem na zamkniętą szopę, z której zaczynają dochodzić coraz głośniejsze dźwięki, przypominające... głosy z zaświatów. Jakiś czas później odkrywa, że tajemnicza szopa okazuje się portalem do innego wymiaru. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, jak poważne konsekwencje będzie mieć zdobycie przez siebie wiedzy na temat skrywanego portalu. Czy uda mu się ocalić każdy ze światów przed złem i niebezpieczeństwem?

"Baśniowa opowieść" to kolejna z książek w dorobku Stephena Kinga - legendy literatury z dreszczykiem. Tym razem King przenosi nas w nieco inne, bo fantastyczne, rejony. Jak sam przyznał, jego motywacją było to, by "napełnić wiele, wiele stron przygodą" i przenieść swoich czytelników w świat baśni i magicznych opowieści. Jak poradził sobie z tym zadaniem? Przekonaj się i sięgnij po "Baśniową opowieść" już teraz.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu