BabyBjörn, Balance Bliss Cotton, poszycie do leżaczka, pudrowy róż

Indeks: 6229279

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Dodatkowe poszycie na leżaczek BabyBjorn pasuje zarówno do BabyBjorn Bouncer Bliss (szara rama) i BabyBjorn Bouncer Balance Soft (czarna rama). Pasuje też do starszego modelu Bouncer Balance.

Wszystkie materiały użyte w leżaczku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa I. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

Materiał: 100% bawełna

Specyfikacja produktu:

Wiek
od urodzenia do 2 roku życia

Materiał
Tkanina jest odpowiednia dla skóry dziecka i bezpieczna. Jest wolna od szkodliwych substancji i zatwierdzony zgodnie z normą Oeko-Tex 100, klasa 1 dla produktów dla niemowląt.
Materiał jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywoła podrażnień oraz alergii.
Materiał: 100% bawełna.

Bezpieczeństwo
Materiał poszycia jest wolny od szkodliwych substancji i zatwierdzony zgodnie z normą Oeko-Tex 100, klasa 1 dla produktów dla niemowląt.

Gwarancja
36 miesięcy

Czyszczenie
Prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie (40°C). Prać osobno. Nie wybielać. Stosować ekologiczne, delikatne środki piorące. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Prasowanie w maksymalnej temperaturze dolnej płyty 110°C. Nie czyścić chemicznie. W celu zdjęcia pokrycia, odczep 2 gumki od podstawy leżaczka i ściągnij pokrowiec z ramy.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu