Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Kolor

Cena

pokaż

Marka

więcej

Babybjörn - leżaczki, nosidła, akcesoria

Znaleziono: 186 produktów

Szwedzka marka BabyBjörn istnieje od 1961 roku i należy do grona najbardziej znanych producentów akcesoriów dla dzieci i niemowląt. W skład oferty wchodzą leżaczki i nosidełka dla niemowląt, w produkcji których firma stała się światowym liderem, oraz śliniaki, talerzyki, kubeczki, krzesełka do karmienia, nocniki, podesty dla dzieci i wiele innych. Wszystkie produkty charakteryzują się najwyższą jakością i ciekawym designem.

Dlatego, jeśli stawiasz na wyjątkowe akcesoria dla niemowląt, marka ta warta jest uwagi. Już na pierwszy rzut oka widać, że produkty wyróżnia stonowany, skandynawski design. To ważne zwłaszcza dla rodziców, dla których jakość i estetyka muszą iść w parze. I nie ważne czy chodzi o śliniaczek czy łóżeczko, bujaczek lub leżaczek. BabyBjörn może okazać się wyborem idealnym.

 

Od kołyski po leżaczek – BabyBjörn

 

Akcesoria oznaczone logo tej szwedzkiej firmy nie bez powodu są chętnie wybierane przez dorosłych i lubiane przez dzieci. Już na etapie projektu najważniejszy jest bowiem komfort i bezpieczeństwo maluszka. Jego kontakt z każdym z tych produktów, ma być po prostu przyjemny. Może się to okazać równie istotne w przypadku sztućców jak nocniczka, zwłaszcza przy pierwszych spotkaniach z zupełnie nowymi dla maleństwa przedmiotami. Przyjazny design i wysoka jakość materiałów mogą pomóc w przełamaniu pierwszych lodów również w przypadku nosidełka czy krzesełka do karmienia. Nie jest wykluczone, że maluch polubi je do tego stopnia, że okażą się niezastąpionymi towarzyszami podczas codziennych czynności.

 

Bujak BabyBjörn – niezastąpiony w wielu sytuacjach

 

Twój maluszek uwielbia przyglądać się, jak przyrządzasz posiłki lub pielęgnujesz ulubione róże? Bujak BabyBjörn pozwoli mu towarzyszyć rodzicom w różnych czynnościach i obserwować ich poczynania. Siedząc w nim, smyk może przyjmować różne wygodne pozycje i delikatnie się huśtać, a także bawić się np. z przesympatycznymi latającymi przyjaciółmi. Leżaczek-bujaczek BabyBjörn można kupić w zestawie z zabawkami lub bez.