Archeokids

Indeks: 7155494

Napisz recenzję i oceń
Cena: 30,99 zł41,00 zł
Oszczędzasz: 10,01 zł (24%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Archeologia w wydaniu, jakiego jeszcze nie było. "Archeokids - kreatywny podręcznik młodego archeologa" w angażujący i radosny sposób wprowadza dzieci w świat nauki. Książka dostarcza mnóstwo wiedzy i podpowiada, jak przeżywać przygody... we własnym domu.

Wyrusz w podróż dookoła świata, odkrywając najsłynniejsze odkrycia archeologiczne, takie jak Pompeje, Machu Picchu czy chińska Terakotowa Armia. Połącz przyjemne z pożytecznym. Ćwiczenia w Archeokids są miłe, proste i odstresowujące. I to nie wszystko! Wisienką na torcie jest dodatek poświęcony polskiej archeologii i mapka z polskimi skarbami archeologicznymi. Jesteś gotów/owa wyruszyć w teren?

Archeokids to książka opracowana przez prawdziwych archeologów, zilustrowana przez Stefana Tognetti, świetnego włoskiego rysownika cudacznych kreskówek - ten zespół wie, jak zamienić lekcje w historii w dobrą zabawę.

A gdyby tak wstać sprzed monitora, przygotować się do poszukiwań i nowych odkryć, a potem pobrudzić ręce w ziemi?

Ostrzeżenie dla rodziców: Archeokids potrafi rozbudzić pasję do nauki i odciągnąć dzieci od telefonów. Książce patronują: Archeologia Żywa, archeologicznewarsztaty.pl.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu