Amelia i Kuba. Mi się podoba

Indeks: 6455170

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 32,99 zł36,00 zł
Oszczędzasz: 3,01 zł (8%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Wzruszająca i zabawna historia o dziewczynce, która marzy o psie, ale alergia nie pozwala jej na posiadanie futrzastego zwierzęcia. Kiedy sześciolatka Mi spotka łysego kundelka na trzech łapkach, zrobi wszystko, aby odmienić psi los i podarować mu ciepły dom z kochającym człowiekiem.

Jedenastolatkowie Amelia i Kuba i ich młodsze rodzeństwo zostaną zamieszani w komedię pomyłek na balu przebierańców i odwiedzą schronisko dla zwierząt, gdzie podejmą brawurową akcję uratowania psa Zydla. Rafał Kosik wzrusza jak nigdy i bawi jak zawsze!

To powieść o empatii, współczuciu i wrażliwości na innych. Wspaniała lektura dla dzieci, ale i całkiem przyjemna dla rodziców. Mi się podoba!*

*Powinno być mnie, a dlaczego jest niepoprawnie trzeba przeczytać.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Kasiachlope
Recenzja dodana 20.05.2019
Razem z dziećmi rozczulałam się jakie te pieski z książki są biedne, że chciałoby się je wszystkie wyciągnąć zza krat, a szczególnie małego kalekę o trzech łapkach. Nie ma sierści, na którą Mi jest uczulona, stąd już wiadomo, dlaczego taki tytuł okazuje się poprawny.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Tadeusz774
Recenzja dodana 14.05.2019
Z serdecznym uśmiechem do rodziny. Książka nie młodzieżowa, ale idealnie wręcz familijna. Obowiązkowa dla rodziny z dziećmi w wieku gimnazjalnym, bo ciągle jeszcze mentalnie funkcjonujemy w tej nomenklaturze poznawczej.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5