7 uczuć małej Zosi

Indeks: 6734622

5.0 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 17,99 zł29,00 zł
Oszczędzasz: 11,01 zł (38%)
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Bohaterką tej niezwykłej książki jest mała Zosia, która przeżywa różne emocje: złość, smutek, dumę, nieśmiałość, strach, radość, zazdrość…

Zosia zaprasza wszystkie dzieci, by spędziły z nią cały tydzień i nauczyły się wraz z nią rozpoznawać emocje, nazywać je i, co najważniejsze, radzić sobie z nimi. Zrozumienie emocji ułatwią okienka i liczne zadania zamieszczone w książce.

Ta interaktywna historia została wymyślona przez pedagożkę i terapeutkę. Zawiera mnóstwo skutecznych porad wspomagających zrozumienie i kontrolę emocji.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
2
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Beata
Recenzja dodana 11.09.2022
Książka mega!! kocha ją 2. i 4.- letnie dziecko, pięknie zilustrowana, w prosty przyjemny sposób przekazuje jak dane uczucie się nazywa, co je może powodować i jak można sobie z nim poradzić. Sytuację z życia przedszkolaka i każdego dziecka. interaktywna, musisz pogłaskać Zosię gdy jest nieśmiała, oddychać głęboko żeby przepędzić złość, połaskotać gdy się boi, potrząsnąć książką i popatrzeć co sprawia radość, otworzyć okienko ze wspomnieniami gdy czuję smutek itd. jedna z najlepszych pozycji książkowych. polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Mama Małgosia
Recenzja dodana 27.01.2021
Rewelacja! Od Bożego Narodzenia czytamy tę książkę codziennie... po kilka razy 😆 To takie delikatne wprowadzenie w świat emocji, dziecięcych trudności. Poza tym, szata graficzna bardzo miła. Szczerze polecam, także na prezent (na pierwszej stronie można podpisać, do kogo należy książka).
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5