Mattel, Blokus, gra familijna

Ilość:
+ 1 -
Twoja cena:

94,99 zł

139,99 zł

Oszczędzasz:  45,00 zł (32%)

Produkt niedostępny

Przesyłka na adres
Click & Collect
dostawa
do sklepu SMYK
Odbiór
w paczkomacie
*Wymagane
Adres e-mail znajomego *:
Wiadomość *:
Imię odbiorcy*:
Opis

Strategiczna gra Blokus dla całej rodziny - podbij planszę i chroń swoje terytorium!

Wystarczy niecała minuta, aby opanować zasady tej dynamicznej gry umysłowej! A gdy już to zrobisz, możesz cieszyć się długimi godzinami zabawy wymagającej strategicznego myślenia i oferującej wesołe wyzwania dla całej rodziny.

Gracze otrzymują po 21 elementów w kolorze czerwonym, niebieskim, zielonym lub żółtym, a następnie kolejno umieszczają je na planszy. Obowiązuje tylko jedna reguła: każdy dodawany element musi dotykać przynajmniej jednego innego w tym samym kolorze, ale mogą stykać się tylko rogami!

Celem gry jest umieszczenie na planszy jak największej liczby elementów. Rozgrywka kończy się, gdy na planszy nie da się już umieścić żadnego kształtu. Zwycięża gracz z najmniejszą liczbą niewykorzystanych elementów!

  • Fantastyczna gra strategiczna dla całej rodziny - zasady opanujesz w niecałą minutę, a gra zapewni świetną zabawę dla graczy w każdym wieku!
  • Gracze kolejno umieszczają na planszy poszczególne z 21 posiadanych przez siebie elementów: każdy z nich musi stykać się z innym elementem o tym samym kolorze, ale tylko rogami!
  • Oznacz i chroń swoje terytorium, układając na planszy jak najwięcej elementów w Twoim kolorze, jednocześnie wykorzystując strategiczne myślenie w celu utrudnienia zadania innym graczom!
  • Rozgrywka kończy się, gdy nie da się wykonać już żadnego ruchu. Zwycięża gracz z najmniejszą liczbą niewykorzystanych elementów!
Szczegóły
SKU:
5613400
Ilość graczy:
2-4
Seria:
Kids and Preschool Games
Producent:
Mattel
Płeć:
Chłopiec
Marka:
Mattel Games
Przedział wiekowy :
3-5 lat
6-8 lat
9-12 lat
12-14 lat
+15 lat
Koszty i warunki dostawy

Program SMYK & Spółka

Okazje cenowe