Filtruj:

Frudia

- Frudia to połączenie wyrazów "FRUIT" = "OWOC" oraz "DIA" = "POPRZEZ", które opisują proces w którym marka Frudia idealnie odtwarza to co najlepsze w naturze,  aby dostarczyć skórze niezbędnych składników odżywczych.

- Produkty Frudia to czysta energia przeciwutleniaczy pozyskana prosto z owoców.

Dlaczego Frudia?

- R Vita W: to technika pozyskiwania składników odżywczych w niskiej temperaturze w celu dostarczenia skórze cennych  przeciwutleniaczy. Ekstrakty z nasion oraz owoców są przetwarzana w niezwykłą starannością, aby zachować ich barwę oraz zapach.

- Przykuwające uwagę opakowania, szklane słoiczki, niespotykana jakość produktu w rozsądnej cenie.

- Ukończone testy potwierdzające: skuteczność oraz bezpieczeństwo produktów (nie zawiera sztucznych dodatków, nie powoduje podrażnień).

- Zamiast wody w naszych kosmetykach oferujemy Tobie unikatową mieszankę soków, ekstraktów owocowych oraz ich miąższu, które nie tylko poprawią kondycję Twojej skóry, ale również swoim zapachem przeniosą Cię do owocowego sadu pełnego  nowych doznań.

- Innowacyjne podejście produkcyjne do maseczek w płachcie: botaniczne włókna jako jedyne na rynku nie są wybielane w celu zredukowania użycia składników potencjalnie podrażniających skórę.

- Frudia pewnym krokiem weszła na rynek Polski zdobywając uwielbienie klientek.

- Zdobywca wielu nagród na całym świecie, produkty docenione przez redaktorów magazynów Beauty w USA.  Zdobywca nagrody IF DESIGN AWARD 2017.

- 5 serii skin care dopasowanych do potrzeb każdej skóry.

- Concept box.