Filtruj:

Zamkor

Znaleziono: 9 produktów

Fizyka i chemia nie muszą być trudne! Na smyk.com czekają podręczniki ZamKor do nauki przedmiotów ścisłych, które często są niemałym wyzwaniem dla uczniów na każdym etapie edukacji. Dzięki tym wydawnictwom przestaną sprawiać jakiekolwiek problemy, a każdy sprawdzian uda się napisać celująco! W naszej ofercie czekają podręczniki do szkół ponadpodstawowych, które obejmują najważniejsze zagadnienia z zakresu chemii i fizyki, tłumacząc je jednocześnie w niezwykle jasny i klarowny sposób. Podręczniki ZamKor do nauki przedmiotów ścisłych w zakresie podstawowym obejmują zadania o różnym stopniu trudności, dzięki którym łatwiej usystematyzować nową wiedzę, ale na szczególną uwagę zasługuje również ich treść. Wybrane tytuły zawierają liczne rysunki, tabele, diagramy i wzory, a prosty i nierzadko żartobliwy język pozwala zrozumieć nawet trudniejsze zagadnienia.

 

Podręczniki ZamKor to jednak także doskonały wybór dla uczniów uczęszczających do klas o profilach ścisłych. W ofercie tego wydawnictwa znajdują się książki obejmujące rozszerzony materiał, a także skorelowane z ich treścią zbiory zadań i ćwiczeń. To doskonały sposób, by rozwijać swoje fizyczne i chemiczne zainteresowania oraz świetnie przygotować się do egzaminu maturalnego. Mając na uwadze także uczniów techników i szkół zawodowych, oferta podręczników ZamKor obejmuje tytuły zawierające szerszy zakres materiału z wyspecjalizowanych dziedzin. Na smyk.com czekają wydawnictwa dotyczące chemii w farmacji i kosmetologii, a także nawiązujące do fizyki i astronomii.

 

W tej kategorii znajdziesz również multimedialne materiały dodatkowe, które ułatwią naukę przedmiotów ścisłych i pomogą w prosty sposób przyswoić dowolny zakres materiału. Zobacz, co czeka na smyk.com!