Filtruj:

Twoja pociecha właśnie rozpoczyna naukę w szkole podstawowej? Przygotuj jej wyprawkę już dziś wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie szkolnej czekają na Was podręczniki wydawnictwa Juka opracowane zgodnie z aktualnym planem nauczania, który obowiązuje w klasach 1-3. Każdy z nich został przygotowany tak, aby łączyć naukę ze świetną zabawą i zapewniać najmłodszym uczniom jak najwięcej frajdy z podejmowania nowych, szkolnych wyzwań.

Podział na wybrane zagadnienia sprawia, że podręczniki Juka pozwalają w łatwy sposób systematyzować nową wiedzę. W naszej ofercie znajdziesz tytuły do nauki najróżniejszych przedmiotów, które poza materiałem do zrealizowania, obejmują również odpowiednio opracowane ćwiczenia doskonalące. To świetny sposób, by poznawać nowe informacje oraz porządkować posiadaną wiedzę o świecie. Ćwiczenia wspierają naukę pisania i czytania oraz budowania poprawnych wypowiedzi ustnych i pisemnych, a także wzbogacają zasób słownictwa dziecka i rozwijają jego kreatywność. Mnóstwo rebusów, labiryntów i krzyżówek zachęca malucha do podejmowania kolejnych wyzwań, a sprawdziany znajdujące się na końcu każdego rozdziału pozwalają mu samodzielnie oceniać swoje umiejętności i poziom wiedzy.

 

To jednak nie wszystko, co w swojej ofercie posiada wydawnictwo Juka. Podręczniki uzupełniają również specjalne wyprawki, które wspomagają edukację z zakresu wszystkich dziedzin – humanistycznych, matematycznych, plastycznych i technicznych. Starannie opracowane karty nie tylko ułatwiają naukę, ale także czynią ją o wiele bardziej atrakcyjną i ciekawą! Każda z wyprawek jest skorelowana z treścią zawartą w podręcznikach Juka oraz zawiera elementy do naklejania, wypychania, wycinania i sklejania, które korzystnie wpływają na rozwój małej motoryki dziecka, zachęcając je jednocześnie do samodzielnego wykonywania prac plastycznych. Podręczniki Juka to doskonały wybór dla maluchów, które są na początku swojej edukacyjnej przygody, bowiem wszystkie dostępne materiały zostały opracowane tak, by przygotować dzieci do kontynuowania nauki w starszych klasach.

 

Specjalnie dla małych moli książkowych, wydawnictwo przygotowało także niezwykle pasjonujące lektury, które zostały napisane prostym językiem, a treść wzbogacają przepiękne ilustracje. To doskonały sposób na zachęcenie malucha do czytania i zarażenia go prawdziwą miłością do książek. Zobacz, co czeka na smyk.com i skompletuj wyprawkę dla swojego dziecka!