Filtruj:

Karaoke

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.
Powrót do zakupów

Śpiewanie to świetny sposób na poprawę nastroju. Najlepiej robić to w gronie rodziny i przyjaciół – w końcu życzliwa publiczność to prawdziwy skarb. Niech Twój dom wypełnią słowa największych przebojów śpiewane przez ukochane głosy! Na smyk.com znajdziesz idealne karaoke dla dzieci – wybierz je spośród naszych propozycji.

 

Twój przedszkolak lub uczeń uwielbia śpiewać? Wspaniale! Pielęgnuj tę naturalną, spontaniczną więź z muzyką jak najdłużej. Wybierz zestaw karakoke dla dzieci, który idealnie wpisze się w potrzeby i zainteresowania Twojego smyka. Potem wystarczy tylko komputer lub telewizor i festiwalowe emocje gwarantowane!

 

Zestaw do karaoke dla dzieci – czas na domowy festiwal piosenki!

Masz ochotę zorganizować domową „Szansę na sukces” albo koncert piosenki dziecięcej? Co powiesz na super zabawę w rytm aż pięćdziesięciu piosenek wybranych z myślą o małych dziewczynkach? Albo na zestaw, który zawiera najbardziej lubiane piosenki przedszkolaków, do tego ze specjalną funkcją oceny śpiewu, która pozwala na przebojowe treningi wokalne lub konkurs na najlepsze wykonanie. Zestawy do karaoke dają naprawdę szerokie pole do popisu!

 

Mikrofony dla dzieci – zamiast opakowania po dezodorancie

Twój smyk nie potrafi jeszcze czytać? Nic nie szkodzi. Programy i mikrofony do karaoke dla dzieci powstały również z myślą o maluchach, które jeszcze nie znają liter. To zabawa, która równie świetnie może sprawdzić się podczas imprezy urodzinowej dla przedszkolaków, jak i podczas spotkania nastolatków czy rodzinnej uroczystości. Muzyka potrafi łączyć pokolenia i karaoke jest na to najlepszym dowodem. Zajrzyj na smyk.com i wybierz Wasz ulubiony zestaw!