Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Autor

więcej

Seria

więcej

Licencja

więcej

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Nauka czytania, pisania i liczenia

Znaleziono: 1211 produktów

Jeśli chcesz pomóc swojemu dziecku wkroczyć w świat liter i liczb bez problemów, a przy okazji z dawką świetnej zabawy, nie mogłeś trafić w lepsze miejsce! Na smyk.com znajdziesz cały przekrój książeczek edukacyjnych powstałych w celu nauki Twojego smyka tak ważnych umiejętności czytania, pisania i liczenia.

 

Dla najmłodszych pociech polecamy liczne książeczki ze szlaczkami, będące idealnym wprowadzeniem do nauki literek i cyferek. Świetną formą zachęty do pochylenia się nad tymi książeczkami może okazać się obecność uwielbianych przez maluchy bajkowych bohaterów, m.in. Disneya w serii książeczek „Disney uczy”.

 

Dla starszych dzieci w wieku wczesnoszkolnym w ofercie SMYKA znajdują się książeczki udoskonalające umiejętności liczenia i pisania na bardziej zaawansowanym poziomie, a także książeczki z literaturą dziecięcą, zachęcające swoją ciekawą fabułą i porywającymi ilustracjami do samodzielnej lektury w wolnym czasie.

 

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, że wiele książeczek edukacyjnych na smyk.com podzielonych jest według grup wiekowych czy poziomów trudności, tak jak np. seria „Czytam Sobie”, co pomoże Ci w doborze lektury odpowiedniej dla Twojego malucha!