Audiobooki

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.
Powrót do zakupów

Audiobooki – alternatywa dla książek

W tej kategorii znajdują się książki na płytach CD, w formie audiobooków. Stanowią dobrą alternatywę dla klasycznych książek. Podczas czytania musisz w pełni skupić się na tej czynności. Z kolei audiobooki CD umożliwiają wykonywanie przeróżnych obowiązków oraz jednoczesne słuchanie. Jest to przede wszystkim rozwiązanie dla osób, które nie posiadają zbyt dużej ilości wolnego czasu, a także dla tych, którzy zwyczajnie preferują słuchanie od czytania.

Obecnie większość książek dostępnych jest również w wersji audiobooków, dzięki czemu wybór jest naprawdę szeroki. Proponujemy książki do słuchania przeznaczone zarówno dla dzieci, nastolatków, jak i osób dorosłych w różnych gatunkach. 

Szeroki wybór audiobooków w SMYKU

Dzięki temu, że proponujemy przeróżne audio książki, w SMYKU każdy znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania! Książki w takiej formie często są łatwiejsze i wygodniejsze w użytkowaniu. Styl narracji lektora często wzbudza zainteresowanie i pozwala lepiej się wczuć w daną tematykę. Wciągana w słuchaną historię oraz umożliwia jej lepsze zapamiętanie.

 

Książki do słuchania pozwalają dowiedzieć się z góry, ile godzin zajmie Ci ich ukończenie. Możesz w ten sposób lepiej zaplanować swój wolny czas, a także z pewnym wyprzedzeniem wybrać pozycje, które chcesz przesłuchać. Książki audiobook mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na poważne wady wzroku, a także np. dysleksję. Audiobook książki to synonim wygody!