Ulubione marki

Polecane zabawki
Sport i rekreacja
Pokój dziecka

Dzień Dziecka to okazja, by wywołać uśmiech na dziecięcej twarzy – nie wypada o niej zapomnieć!

O podarunku dla smyka lepiej pomyśleć nieco wcześniej. Pojawia się wtedy dylemat: jaki prezent na Dzień Dziecka wybrać? To bardzo indywidualna kwestia, ale jest kilka sposobów, by ją rozwiązać.

  • - Możesz sugerować się listą bestsellerów, które uwielbiają dzieci. Mogą to być na przykład zabawki i artykuły papiernicze z bohaterami ulubionych dziecięcych filmów i bajek.
  • - Innym wyjściem jest kierowanie się zainteresowaniami malca – prezent może rozwijać jego pasje. Jeśli spędza on całe dnie na boisku, prawdopodobnie spodoba mu się nowa piłka albo inny gadżet do zabawy na dworze. A gdy woli rozgrywki na ekranie komputera, zapewne ucieszy się z nowej gry albo słuchawek.

W ofercie Smyka znajdziesz książki, filmy, gry i zabawki na Dzień Dziecka, które powinny przypaść do gustu bliskiemu ci maluchowi. Produkty podzieliliśmy nie tylko według kategorii tematycznych, ale także wiekowych. Noworodek, przedszkolak czy starsze dziecko – z łatwością znajdziesz prezent na Dzień Dziecka dla dziewczynki i chłopca, bez względu na jego wiek. Dołącz do upominku piękne życzenia i gotowe!

Obsługa klienta

Formularz kontaktowy

+48 22 448 00 00

Czynne

pn-pt: 07:00-23:00

sob: 07:00-23:00

nd: 10:00-18:00 (01.11 nieczynne)