Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Cena

pokaż

Marka

Licencja

Shimmer i shine

Znaleziono: 27 produktów

Shimmer i Shine to siostry bliźniaczki, które są dżinami. Codzienność upływa im więc na spełnianiu ludzkich życzeń, co wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe. Serial o pogodnych, obdarzonych magicznymi zdolnościami bliźniaczkach doczekał się już wiele fanów, także w Polsce. Stąd w ofercie Smyka zabawki nawiązujące do animacji. Jeśli twoja pociecha nie może oderwać się od telewizora, gdy widzi na jego ekranie Shimmer i Shine, na pewno spodobają jej się zabawki, książki i kolorowanki zgromadzone na tej podstronie.

Zabawki Shimmer i Shine – co mamy do wyboru?

Wśród zabawek z tej kategorii szczególną popularnością cieszą się lalki i figurki przedstawiające nie tylko Shimmer i Shine, ale także inne bohaterki i bohaterów animacji. Wszystkie mają wielkie, czarujące oczy, mieniące się różnymi kolorami włosy oraz orientalne stroje i biżuterię. Laleczki mogą mieszkać w standardowym domu dla lalek, wraz jego pozostałymi lokatorami. Jeśli chcemy jednak, aby zabawa była bardziej zbliżona do tego, co możemy zobaczyć na ekranie, warto sprawić im pałac dżinnów. Figurkę dżina można również schować w specjalnej buteleczce, gdzie będzie czekał aż wypowiemy magiczne trzy życzenia.

Książki i kolorowanki to także doskonały pomysł na prezent dla fanki Shimmer i Shine  

Shimmer i Shine obecne są również na kartach wielu kolorowanek i książeczek. Maluch może dzięki nim poznać nowe przygody Shimmer i Shine, o których nie zawsze była mowa w serialu. Lektura takiej książeczki to również dobra okazja do tego, aby wprowadzić Smyka w świat innych orientalnych legend. Można opowiedzieć mu o Aladynie, Sindbadzie i Ali Babie. Kto wie, może dzięki temu zechce, aby sprawić mu „Baśnie tysiąca i jednej nocy”? Oczywiście takie w wersji dla dzieci.