Filtruj:

Masza i niedźwiedź

Znaleziono: 112 produktów

Masza i niedźwiedź

 

„Masza i Niedźwiedź” to jeden z ulubionych seriali animowanych wśród szkrabów. Opowiada zabawne i wciągające historie tytułowej dziewczynki oraz jej zwierzęcego przyjaciela – który jest emerytowanym niedźwiedziem cyrkowym i zna mnóstwo sztuczek!

 

Na smyk.com znajdziesz wiele akcesoriów związanych z tą bajką. Czekają na siebie figurki Maszy i Niedźwiedzia, a także ubrania czy przeróżne gadżety i zabawki. Specjalnie dla miłośników tego serialu przygotowaliśmy też puzzle, książeczki i wyklejanki, dzięki którym szkrab będzie nie tylko dobrze się bawił, ale i uczył wielu przydatnych rzeczy. Masza i Niedźwiedź, dzięki odpowiednim gadżetom, pomogą dzieciom poprawić ich zdolności manualne, pogłębić wyobraźnię oraz rozbudzić kreatywność.

 

Malutkim miłośnikom Maszy i Niedźwiedzia polecamy którąś maskotkę – czy to Maszy, czy to jej zwierzęcego przyjaciela. Wszystkie są miękkie, miłe w dotyku, a także wykonane z bezpiecznych materiałów. Raz-dwa ukoją maluchy do snu oraz poprawią im humory. Masza i Niedźwiedź mogą także odwiedzić smyka w formie uroczych lalek, niewielkich i lekkich, które dziecko może zabrać ze sobą wszędzie. Do szkoły, na wycieczkę czy na piknik – mali przyjaciele będą zawsze na wyciągnięcie ręki! Oczywiście, w tej kategorii nie mogło także zabraknąć samych płyt z serialem „Masza i Niedźwiedź”. Sprawdź wszystkie wydania tej bajki na smyk.com i wybierz dla dziecka jego ulubione sezony albo skompletuj całą kolekcję!