Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Płeć

Wiek

Cena

pokaż

Marka

Licencja

Littlest pet shop

Znaleziono: 34 produkty

Littlest Pet Shop

 

Littlest Pet Shop to zabawki, które wyglądają jak urocze zwierzątka. W tej kategorii czekają na Ciebie najróżniejsze produkty i akcesoria związane z całą serią. Znajdziesz tu zarówno artykuły szkolne, puzzle, zestawy z zabawkami, jak i same miniaturowe, zabawkowe zwierzaki. Maleńkie figurki można kupić osobno, w zestawach lub wyhodować je samemu, np. dzięki specjalnej doniczce. Radość z takiego pupila jest wtedy jeszcze większa.

 

Little Pet Shop to przede wszystkim zestawy, które pozwalają poczuć się maluchowi niczym prawdziwy opiekun albo weterynarz. Dziecko może bawić się zwierzątkami samemu albo wspólnie z przyjaciółmi. Dzięki ogromnemu wyborowi wśród figurek Little Pet Shop każdy ze szkrabów będzie mógł za każdym razem bawić się inną postacią, dzięki czemu taka rozrywka niemal nigdy się nie nudzi! Wszystkie maluchy znajdą w tej kategorii swojego ulubionego pupila – czy to miniaturowego kotka, pieska, rybkę, małpkę, sówkę oraz wiele, wiele innych.

 

Jeżeli Twoja pociecha nie może się zdecydować na ulubioną zabawkę z Little Pet Shop, zdecyduj się na jeden z zestawów, w którym czeka niespodzianka. Póki maluch nie otworzy szkatułki czy puszeczki, nie ma pewności, jakie magiczne zwierzątko na niego czeka. Na smyk.com możesz też kupić zestawy, które nie tylko powiększą kolekcję Little Pet Shop, ale i stworzą dodatkową przestrzeń do zabawy – czekają na Ciebie choćby koci plac zabaw, food truck czy statek wycieczkowy! Zobacz, co jeszcze znajdziesz e tej kategorii, i wybierz wymarzone figurki z Little et Shop dla swojego dziecka.