Filtruj:

Enchantimals

Znaleziono: 67 produktów

Enchantimals

 

Lalki Enchantimals to niesamowite figurki. Każda z nich przedstawia uroczą, śliczną dziewczynkę, która dodatkowo ma zwierzęce cechy swojego najlepszego przyjaciela! Wśród laleczek Enchantimals można więc spotkać np. panią Felicity Fox z ukochanym liskiem, Tanzie Tiger ze słodkim tygryskiem czy Danessę Derr z małym jeleniem. A to tylko niektóre przykłady – lalek Enchantimals jest o wiele, wiele więcej!

 

Wszystkie produkty w tej kategorii zostały zainspirowane bajkowym światem, w którym natura to nieodłączna część ludzi i ich życia. Laleczki Enchantimals żyją w zgodzie z przyrodą i środowiskiem, dlatego każda z nich ma swojego ukochanego, zwierzęcego przyjaciela!

 

Na smyk.com znajdziesz najróżniejsze zabawki oraz gry Enchantimals w zestawie i nie tylko. Każda z laleczek ma śliczne, gustowne ubranko, idealnie pasujące do jej towarzysza zabaw, a wiele z produktów w tej kategorii to nowe domki dla lalek Enchantimals czy przeróżne akcesoria przydatne podczas zabawy szkraba.

 

Zabawa to jednak nie wszystko. Na smyk.com czekają na malucha także artykuły szkolne, plecaki i torebki, puzzle, a nawet książeczki do nauki pisania liter! Lalki Enchantimals są bowiem nie tylko bardzo przyjacielskie, ale również pomocne – i chętnie będą uczyć się wspólnie z maluchem, gdy ten będzie tego potrzebował. Sprawdź, co jeszcze z zabawek i gier Enchantimals czeka na Ciebie na smyk.com, i wybierz produkt idealny dla swojego dziecka!