Filtruj:

Bob budowniczy - zabawki i ubrania z twoim ulubionym bohaterem

Znaleziono: 32 produkty

 

Bob budowniczy

 

 

Bob budowniczy to najsłynniejszy specjalista nie tylko w Sprężynowie i Naprawkowie ale i w Twoim domu? Świetnie się składa, ponieważ na smyk.com przygotowaliśmy niejedną niespodziankę, która ucieszy wielbiciela Boba i całej jego ekipy! Znajdziesz tu pojazdy znane maluchom z placów budowy i kreskówki: koparki, spychacze, dźwigi, walce i betoniarki – oczywiście w wersji dla najmłodszych.

 

Co znajdziesz w kategorii, w której rządzi przesympatyczny Bob budowniczy? Zabawki, układanki, figurki, pojazdy i akcesoria, które powinny sprawić radość wszystkim fanom Boba! Zarówno chłopcom jak dziewczynkom – w końcu wśród bohaterów kreskówki ważną rolę odgrywa właśnie dziewczyna! Marta to specjalistka od usuwania awarii elektrycznych. Mało tego, to pod jej opieką wiedzę zdobywa ambitny praktykant Leo.

 

W ekipie Boba budowniczego oczywiście nie brakuje fantastycznych budowlanych pojazdów. Jest żółta Koparka, czerwony Spychacz, niebieski Dźwig i zielony Walec. A także Betoniarka, Żuraw i Ciężarówka. Prawdę mówiąc to właśnie one są często powodem rozmaitych problemów, ale trzeba przyznać, że dzięki spokojnym i rzeczowym instrukcjom Boba lub Marty wspaniale sobie radzą! W każdym odcinku czekają na nich nowe wyzwania, które mogą być wspaniałą inspiracją do zabawy dla Twojej pociechy.

 

Bez względu na to, czy chcesz sprawić swemu dziecku pojedynczą "budowlaną" zabawkę czy cały zestaw – Bob budowniczy spieszy z pomocą na smyk.com. Znajdziesz tu wszystko, co niezbędne, by Twój maluch poczuł się jak najlepszy fachowiec w okolicy! Własny plac budowy to marzenie, które można spełnić łatwiej niż myślisz! Szukasz idealnej zabawki? Bob budowniczy i jego ekipa zapewniają fachową pomoc i wołają: "Damy radę!".